BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A

Na prośbę barlineckiego szpitala, wojsko ustawiło przy nim namiot. Jak nam powiedział prezes placówki Marek Stankiewicz, jest on tam ustawiony profilaktycznie. Po różnych doświadczeniach, w razie konieczności, będzie służył jako zewnętrzna poczekalnia. Na razie jednak będzie stał niewykorzystywany.

Takie namioty ustawione są w różnych placówkach medycznych i służą one do m.in. triażowania, czyli do segregowania pacjentów. Dodatkowo, w barlinecki szpitalu zamontowano domofon do Nocnej Opieki i Izby Przyjęć. Przed wejściem należy wybrać odpowiednie urządzenie, celem połączenia się z pracownikiem dyżurującym.

REKLAMA

Gabinet Nocnej i Świątecznej Pomocy Medycznej: lekarz tel. 693 094 560, pielęgniarka tel. 95 7463-739.

Izba Przyjęć tel. 95 7461-810 wew. 71.

js

 

barlinek

 

Aktualizacja godz. 15.00.

Na profilu fb "Szpitala Barlinek" pojawiła się informacja:

"Sytuacja w ochronie zdrowia zmienia się bardzo dynamicznie. Placówki muszą wdrażać kolejne zalecenia związane z zagrożeniem epidemią koronawirusa, ograniczające do minimum liczbę fizycznie pojawiających się w nich pacjentów, ale także błyskawicznie reagować na nagłe sytuacje. Namiot, który pojawił się pod Szpitalem, postawił choszczeński Dywizjon Wojska Polskiego. Jest wynikiem działań i współpracy Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie oraz zaleceń stworzenia punktu tymczasowej kontroli i izolacji pacjentów podejrzanych o COVID-19. Namiot stanowi również izolatkę, która zabezpieczy pacjentów i personel przed rozprzestrzenieniem koronawirusa. Dodatkowo wejście do Szpitala zostało zabezpieczone video-domofonem z dostępem do Nocnej Opieki (POZ) i Izby Przyjęć."

 

Koronawirus. Namiot wojskowy przed Szpitalem. Sytuacja w ochronie zdrowia zmienia się bardzo dynamicznie. Placówki...

Opublikowany przez Szpital Barlinek Piątek, 3 kwietnia 2020

 

 

 

 

Komentarze

-1

Guest

Dlaczego nasz Burmistrz nic nie robi aby chronić mieszkańców !!! tylko najlepiej terroryzować miasto !! Burmistrz Myśliborza zakupił odpowiednie środki i rozdaje za darmo dba o swoich ludzi !!! Oj Panie Dariuszu policzymy się z Panem !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.