pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Na prośbę barlineckiego szpitala, wojsko ustawiło przy nim namiot. Jak nam powiedział prezes placówki Marek Stankiewicz, jest on tam ustawiony profilaktycznie. Po różnych doświadczeniach, w razie konieczności, będzie służył jako zewnętrzna poczekalnia. Na razie jednak będzie stał niewykorzystywany.

Takie namioty ustawione są w różnych placówkach medycznych i służą one do m.in. triażowania, czyli do segregowania pacjentów. Dodatkowo, w barlinecki szpitalu zamontowano domofon do Nocnej Opieki i Izby Przyjęć. Przed wejściem należy wybrać odpowiednie urządzenie, celem połączenia się z pracownikiem dyżurującym.

REKLAMA

Gabinet Nocnej i Świątecznej Pomocy Medycznej: lekarz tel. 693 094 560, pielęgniarka tel. 95 7463-739.

Izba Przyjęć tel. 95 7461-810 wew. 71.

js

 

barlinek

 

Aktualizacja godz. 15.00.

Na profilu fb "Szpitala Barlinek" pojawiła się informacja:

"Sytuacja w ochronie zdrowia zmienia się bardzo dynamicznie. Placówki muszą wdrażać kolejne zalecenia związane z zagrożeniem epidemią koronawirusa, ograniczające do minimum liczbę fizycznie pojawiających się w nich pacjentów, ale także błyskawicznie reagować na nagłe sytuacje. Namiot, który pojawił się pod Szpitalem, postawił choszczeński Dywizjon Wojska Polskiego. Jest wynikiem działań i współpracy Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie oraz zaleceń stworzenia punktu tymczasowej kontroli i izolacji pacjentów podejrzanych o COVID-19. Namiot stanowi również izolatkę, która zabezpieczy pacjentów i personel przed rozprzestrzenieniem koronawirusa. Dodatkowo wejście do Szpitala zostało zabezpieczone video-domofonem z dostępem do Nocnej Opieki (POZ) i Izby Przyjęć."

 

Koronawirus. Namiot wojskowy przed Szpitalem. Sytuacja w ochronie zdrowia zmienia się bardzo dynamicznie. Placówki...

Opublikowany przez Szpital Barlinek Piątek, 3 kwietnia 2020

 

 

 

 

Pin It

Komentarze

-1

Guest

Dlaczego nasz Burmistrz nic nie robi aby chronić mieszkańców !!! tylko najlepiej terroryzować miasto !! Burmistrz Myśliborza zakupił odpowiednie środki i rozdaje za darmo dba o swoich ludzi !!! Oj Panie Dariuszu policzymy się z Panem !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.