BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A

Od dziś 03 kwietnia, wprowadzony został zakaz wstępu do lasu. Poinformowało o tym na swojej stronie Ministerstwo Środowiska. W opublikowanych oświadczeniu czytamy – „W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii oraz dyspozycją Premiera RP, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte".

Straż Leśna i Straż Parków Narodowych będzie egzekwowała przestrzeganie tego zakazu. Za wejście do lasu w terminie objętym zakazem, grozi mandat w wysokości 500 zł. Wprowadzone ograniczenie to sposób na bezmyślność wielu osób, które łamią zakaz spotykania się w większych grupach, organizując w lasach pikniki i ogniska.

REKLAMA

Jednocześnie Ministerstwo Środowiska apeluje - „Prosimy o poważnie potraktowanie tych zakazów, w trosce o nas wszystkich. Ludzkie życie i zdrowie jest wartością nadrzędną. Możemy je ochronić jedynie poprzez wspólne poddanie się koniecznym i tymczasowym ograniczeniom”.

monikary

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania...

Opublikowany przez Ministerstwo Środowiska Piątek, 3 kwietnia 2020

 

 

Aktualizacja 4 kwietnia godz. 21.50.

Na profilu fb "Ministerstwa Środowiska" pojawiła się informacja "Do lasów nie mają wstępu także myśliwi..."

Do lasów nie mają wstępu także myśliwi Pojawiające się w mediach informacje, że wprowadzony zakaz wstępu do lasów nie...

Opublikowany przez Ministerstwo Środowiska Sobota, 4 kwietnia 2020
 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Ja rozumiem wirus panika itd.ale to już przesada.co następnie? Zakaz oddychania? To coraz większa ingerencja w swobode człowieka. Golym okiem widac, ze tu juz nie chodzi o wirusa, a o grubsza akcje.

Najbardziej chorzy wszędzie widzą spisek
-2

Guest

Nie no ja rozumiem wszystko ! Ale do lasu żeby zakazać chodzić ? Całe życie żyłem w lesie, każdą wolną chwilę, wspomnienia mam tylko i wyłącznie z lasem, młodość, wagary, ogniska, grzyby....wszystko.
Mogą mi zabronić poruszać się wszędzie, ale nie w lesie, gdzie moja dusza znajduje swoje ukojenie, tam...gdzie jest mój prawdziwy dom, nie odbiorą mi go.
-3

Guest

Cytuję Guest:
Wirus w powietrzu potrafi być groźny do 3 godzin (podobno). W takim razie w każdym miejscu publicznym, gdzie bywają ludzie, a powietrze nie jest systematycznie wymieniane grozi nam zarażenie. Wystarczy, że jeden nosiciel wejdzie np. do przychodni, sklepu czy kościoła. Dlatego pilnujmy kwarantanny!

Wirus to ludzie mają w głowach którzy dają się omotac taką propagandą
+3

Guest

Cytuję Guest:
To już sobie odpowiedziałeś po co te zakazy skoro w Niemczech jest więcej zakażonych niż w PolsceA widzieliście ile testów wykonuje Polska a ile Niemcy ??? Dlatego mamy taką małą liczbę zachorowań, bo rzadko je wykonują . Daleko pewnie od Niemiec nie odbiegamy ...
-2

Guest

Nikt nie może nam nic zabronić. Ja mam gdzieś te zakazy i robię co chcę. Byłem dziś w lesie i będę jutro. Ciekawe czy Naród odwdzięczy się na wyborach. Jeśli Tak to kraj zniszczony.
+5

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Usiądź w końcu na 4 literach w domu! Nie rozumiesz prostych poleceń?

A Ty nie rozumiesz ze polecenia moze wydawac ci mama, a nie inny człowiek. Tak mozna poprosic o pozostanie w domu, ale nakazac nikt nie moze.kazdy ma prawo do swobodnego przemieszczania sie.

Żyjesz w społeczeństwie więc musisz się dostosowywać do zasad i przepisów obowiązujących w danej sytuacji i okoliczności jaka się akurat pojawiła. Nie wiem czy zauważyłeś...?... Ale mamy pandemię! Więc trzeba przestrzegać wszystkich nakazów i zakazów i mamą się nie zasłaniaj, bo nie masz 5 lat a i mama cię nie wyleczy wyrazie czego

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.