pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
2.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 2.86 (7)

Od dziś 03 kwietnia, wprowadzony został zakaz wstępu do lasu. Poinformowało o tym na swojej stronie Ministerstwo Środowiska. W opublikowanych oświadczeniu czytamy – „W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii oraz dyspozycją Premiera RP, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte".

Straż Leśna i Straż Parków Narodowych będzie egzekwowała przestrzeganie tego zakazu. Za wejście do lasu w terminie objętym zakazem, grozi mandat w wysokości 500 zł. Wprowadzone ograniczenie to sposób na bezmyślność wielu osób, które łamią zakaz spotykania się w większych grupach, organizując w lasach pikniki i ogniska.

REKLAMA

Jednocześnie Ministerstwo Środowiska apeluje - „Prosimy o poważnie potraktowanie tych zakazów, w trosce o nas wszystkich. Ludzkie życie i zdrowie jest wartością nadrzędną. Możemy je ochronić jedynie poprzez wspólne poddanie się koniecznym i tymczasowym ograniczeniom”.

monikary

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania...

Opublikowany przez Ministerstwo Środowiska Piątek, 3 kwietnia 2020

 

 

Aktualizacja 4 kwietnia godz. 21.50.

Na profilu fb "Ministerstwa Środowiska" pojawiła się informacja "Do lasów nie mają wstępu także myśliwi..."

Do lasów nie mają wstępu także myśliwi Pojawiające się w mediach informacje, że wprowadzony zakaz wstępu do lasów nie...

Opublikowany przez Ministerstwo Środowiska Sobota, 4 kwietnia 2020
 

Pin It

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Ja rozumiem wirus panika itd.ale to już przesada.co następnie? Zakaz oddychania? To coraz większa ingerencja w swobode człowieka. Golym okiem widac, ze tu juz nie chodzi o wirusa, a o grubsza akcje.

Najbardziej chorzy wszędzie widzą spisek
-2

Guest

Nie no ja rozumiem wszystko ! Ale do lasu żeby zakazać chodzić ? Całe życie żyłem w lesie, każdą wolną chwilę, wspomnienia mam tylko i wyłącznie z lasem, młodość, wagary, ogniska, grzyby....wszystko.
Mogą mi zabronić poruszać się wszędzie, ale nie w lesie, gdzie moja dusza znajduje swoje ukojenie, tam...gdzie jest mój prawdziwy dom, nie odbiorą mi go.
-3

Guest

Cytuję Guest:
Wirus w powietrzu potrafi być groźny do 3 godzin (podobno). W takim razie w każdym miejscu publicznym, gdzie bywają ludzie, a powietrze nie jest systematycznie wymieniane grozi nam zarażenie. Wystarczy, że jeden nosiciel wejdzie np. do przychodni, sklepu czy kościoła. Dlatego pilnujmy kwarantanny!

Wirus to ludzie mają w głowach którzy dają się omotac taką propagandą
+3

Guest

Cytuję Guest:
To już sobie odpowiedziałeś po co te zakazy skoro w Niemczech jest więcej zakażonych niż w PolsceA widzieliście ile testów wykonuje Polska a ile Niemcy ??? Dlatego mamy taką małą liczbę zachorowań, bo rzadko je wykonują . Daleko pewnie od Niemiec nie odbiegamy ...
-2

Guest

Nikt nie może nam nic zabronić. Ja mam gdzieś te zakazy i robię co chcę. Byłem dziś w lesie i będę jutro. Ciekawe czy Naród odwdzięczy się na wyborach. Jeśli Tak to kraj zniszczony.
+5

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Usiądź w końcu na 4 literach w domu! Nie rozumiesz prostych poleceń?

A Ty nie rozumiesz ze polecenia moze wydawac ci mama, a nie inny człowiek. Tak mozna poprosic o pozostanie w domu, ale nakazac nikt nie moze.kazdy ma prawo do swobodnego przemieszczania sie.

Żyjesz w społeczeństwie więc musisz się dostosowywać do zasad i przepisów obowiązujących w danej sytuacji i okoliczności jaka się akurat pojawiła. Nie wiem czy zauważyłeś...?... Ale mamy pandemię! Więc trzeba przestrzegać wszystkich nakazów i zakazów i mamą się nie zasłaniaj, bo nie masz 5 lat a i mama cię nie wyleczy wyrazie czego

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.