BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A

Około 200 osób w powiecie myśliborskim z czego 50 w gminie Barlinek, przebywa aktualnie na kwarantannie (stan na 3 kwietnia br.). Z informacji uzyskanych od oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka wynika, że nie wszystkie osoby, które odbywają kwarantannę, rozumieją powagę sytuacji i stosują się do przepisów prawa z tym związanych.

Grozi za to kara do 5 tys. zł, nakładana przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną.  Ponadto, policjanci reagują i kontrolują miejsca, w których gromadzi się więcej niż dwie osoby lub przemieszczają się one bez konkretnego powodu. Tylko do godzin południowych ukarali mandatami za takie postępowanie 14 osób.

REKLAMA

Kontrole takie będą się nasilać. W weekend na terenie miasta pojawi się więcej policyjnych patroli. Każde złamanie prawa będzie surowo karane.

js

 

barlinek

 

Ponadto, Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu informuje, że zmieniły się numery telefonów do Komend Policji w całym kraju. Aby dodzwonić się do jednostki Policji, zamiast numeru kierunkowego, będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47.

Ujednolicona w ten sposób numeracja dotyczy całej policyjnej sieci telekomunikacyjnej na terenie kraju i obejmuje wszystkie jednostki organizacyjne Policji.

 

barlinek

 Oficer dyżurny KPP Myślibórz tel. 477824511 lub 477824510, fax 47 78 24 513

Sekretariat KPP Myślibórz tel. 47 78 24 505, fax 47 78 24 506

Komisariat Policji w Barlinku tel. 47 78 24 205 (do godziny 15:30), fax 47 78 24 203

 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
A kiedy dezynfekcja miasta?

Chyba nie wiedza ze trzeba to zrobić.

Ale jest tylko sol do wydania ulic gdy pada śnieg, a i wegiel - jak w agencji rezerw materialnych :)
-4

jaszczur

Wyjdź przejdź się pogadaj z ludźmi podciskaj sie z nimi wyłam sie wśród większości pokaż ze zasady sa po to aby je łamać ale jak dostaniesz białą damą po lydce czy żebrach to się nie zdziw

Guest

Ufff dobrze, że złamanie prawa bedzie karane. Odetchnąłem. Tylko którego prawa? Bo artykuł na podstawie którego policja karze obywateli czyli Ustawa o zwalczaniu chorób zakaźnych nie przewiduje kar za jej łamanie. A tylko na podstawie ustawy można ukarać obywatela.
Na drodze rozporządzeń można jedynie w stanie wyjątkowym. Więc proszę o odpowiedź pana rzecznika policji. Na podstawie jakiej ustawy i paragrafów będę ukarany jeśli wyjdę się przejść na dłuższy spacer/pobiegać/przejechać rowerem?(pytam, ponieważ w różnych miastach już takie mandaty są wystawiane - bezpostawnie). Nie ma nigdzie takiego zakazu, jak również nie ma nigdzie nakazu poruszania się np 200m od domu.
+1

krytyk

Brawo Policja! To też trudny czas dla nich :) muszą użerać się z nieodpowiedzialnymi ludźmi... którzy o zgrozo nie widzą nic złego w tym co robią. Dużo cierpliwości i siły dla Policji

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.