sobota 22 września 2018r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Szukaj ogłoszenia

Frezer, spawacz, monter, operator wypalarki CNC

Kontakt telefon nr 95 7461 571
Dodane 2018-09-12 07:08:22

Opis

 

 

Holding-Zremb Gorzów” S.A. Oddział “Metpol-Barlinek” 74-320 Barlinek ul. Fabryczna 2 poszukuje pracowników na stanowiska:

-spawacz,

-monter konstrukcji stalowych,

-operator wypalarki CNC,

-frezer,

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

-stabilne warunki zatrudnienia

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres: kadry@metpol.com.pl załączając CV lub kontakt osobisty.

 

 

Zgodnie z art. 13 RODO, informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest „Holding-Zremb Gorzów” S.A. „Oddział –Metpol Barlinek” 74-320 Barlinek ul. Fabryczna 2 Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na wolne stanowisko. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane na czas trwania rekrutacji. Masz prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji lub profilowania. Niepodanie danych uniemożliwi Ci udział w procesie rekrutacyjnym.