BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Bimex/Lewiatan Barlinek

Szukaj ogłoszenia

A A A

INSPEKTOR BHP - Barlinek Inwestycje

Kontakt 697690170
Dodane 2022-08-29 15:24:05
Modyfikowane: 2022-08-29 15:24:05

Opis

Praca dla INSPEKTORA BHP  w Barlinek Inwestycje

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,
  • awans i wyższe zarobki dla podnoszących swoje kwalifikacje – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,
  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • cenne kontakty i znajomości

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP na terenie zakładu,
  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru,
  • informowanie o powstałych zagrożeniach, analizowanie i przedkładanie rozwiązań zmierzających do ich usunięcia,
  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • koordynowanie nowo powstałych programów poprawy bezpieczeństwa,
  • analizowanie zgłaszanych zagrożeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość systemu zarządzania BHP wg OHSAS/18001,
  • znajomość oprogramowania Pakiet Microsoft Office,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i proponowania własnych rozwiązań,
  • asertywność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i otwartość na zmiany,
  • pozytywne nastawienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poziomu strony kariery lub mailowo na adres w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10527
Wyświetlony: 700
Wygasa: 2023-02-10 00:00:10
W kategoriach: Oferuję