wtorek 24 kwietnia 2018r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Szukaj ogłoszenia

PRACA - TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

Kontakt 600 801 064
Dodane 2018-04-16 08:56:30

Opis

INT. Production JCS Sp. z o.o. przy ul. Okrętowej 2 w Barlinku poszukuje osoby na stanowisko technolog – konstruktor

  Wymagania:

 - wykształcenie wyższe techniczne

- dobra znajomość rysunku technicznego

- dobra znajomość programu AutoCAD

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację

- znajomość środowiska Office

- doświadczenie na podobnym stanowisku

 Obowiązki:

 - opracowanie dokumentacji technicznej dla potrzeb wydziału produkcji i klienta

- prowadzenie i koordynacja kalkulacji wyrobów

- współpraca z klientami i podwykonawcami

- weryfikacja czasów produkcyjnych

- praca w zespole oraz współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa

Oferujemy:

- możliwość podjęcia stałej współpracy po przejściu okresu próbnego,

- trakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane mogą dostarczyć swoje CV na ul. Okrętową 2 lub przesłać ma adres mailowy: m.urban@int-production.pl