pldaenfrdeuk

 czwartek 12 grudnia 2019r.   imieniny: Aleksander, Dagmara, Suliwoj

Szukaj ogłoszenia

A A A

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO - Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

Kontakt 693338717
Dodane 2019-11-14 08:39:24

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO

Miejsce pracy: Barlinek (woj. zachodniopomorskie)

Nr ref.: OTT/BIN/2019

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,
  • nowe, podniesione stawki i przejrzysty system premiowy,
  • awans i wyższe zarobki dla podnoszących swoje kwalifikacje – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,
  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • cenne kontakty i znajomości.

Zakres obowiązków:

  • obsługa traka taśmowego,
  • pryzmowanie kłód według wskazanych rozkroi średnicowych,
  • wsparcie nadzoru pracy węzła manipulacji.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu manipulacji dłużyc i przecierania drewna,
  • mile widziana uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i proponowania własnych rozwiązań,
  • komunikatywność.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV na mail: lub bezpośrednio do Biura Obsługi Działu Kadr do dnia 20.12.2019r.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.