wtorek 16 października 2018r.   imieniny: Ambroży, Grzegorz, Radzisław

Reklama

Szanowni mieszkańcy miasta i gminy Barlinek

W naszym otoczeniu spotykamy się z wieloma problemami, często mamy do czynienia z niewłaściwym załatwianiem spraw lub bezczynnością osób za nie odpowiedzialnych.

Portal www.barlinek24.pl daje wszystkim możliwość wypowiedzenia się na każdy, nawet najbardziej drażliwy temat dotyczący naszej gminy. Pytania, wypowiedzi i sugestie będą publikowane na stronie internetowej, przedstawiane pisemnie Burmistrzowi i Radzie Miejskiej.

Postaramy się, aby na każde pytanie odpowiedziała kompetentna osoba. Pytania do Rajców będziemy publicznie zadawali na posiedzeniach Rady, a w innych sprawach uzyskamy w waszym imieniu odpowiedź z Ratusza. Zachęcamy do zadawania pytań.

Poruszając trudne tematy, przedstawiając własne pomysły, krytykując nieudolność czy bezmyślność dbamy w gruncie rzeczy o „Nasz Barlinek”.

Anonimów nie publikujemy.
Redakcja www.barlinek24.pl

 

Pytania do Rajców

 Odpowiedzi Rajców

 1

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf) 

 2

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf)

 

 

Komentarze  

+2 #18 Guest 2018-10-07 13:00
Szanowny Panie Burmistrzu chciałbym zaproponować Panu ,żeby rozważył Pan propozycje o wybudowanie skateparku.
Na pewno dzieci i inni by mieli gdzie sobie pojeździć np. na rowerze,hulajnodze,desce....
Ps.Sam bym tam jeździł.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #17 Guest 2018-09-20 11:55
szanowny Panie Burmistrzu zwracam się z zapytaniem kiedy zniknie to " wysypisko śmieci" koło bloku przy ulicy Różanej 1 ? miejsce po starej aptece. Plac został ogrodzony jakieś 4 lata temu.... Nic nie jest tam robione poza tym, że śmieci " rosną i rosną i rosną" i jest ich coraz więcej i więcej. zaczyna też śmierdzieć. Wiem, że problem ten był zgłaszany już wielokrotnie. czy naprawdę potrzeba telewizji, żeby ktoś zaczął działać w tym temacie? sąsiadka " wysypiska śmieci".
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #16 Guest 2018-08-27 17:28
Szanowny panie burmistrzu , prace przy obwodnicy trwają i widać jej postępy ale i sa niedociągnięcia otóż przed kilku dniami oddany do użytku przejazd pod mostem na ul ogrodowej jest w podobnym stanie jak użytkowany do niedawna objazd otóż dziura na dziurze dziurą pogania, czyżby władze miasta czekały na załatanie nawierzchni do czasu aż wydarzy się jakiś wypadek a może jakaś tragedia bedzie powodem do likwidacji . O ile się orientuję to pracownik urzędu tez porusza sie ta droga i jakoś mu to nie przeszkadza aż dziw ....
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #15 Marceli 2018-07-16 11:55
wiem, że wakacje i słońce w głowę pali, ale czy szanowni rajcowie, jako organ nadzorczy z ramienia cierpliwego suwenera, wiedzą kiedy zakończy się nierówna batalia na sławetnym rondzie banku polskiego? Zastanawiam się usilnie, czy ktokolwiek nad tym chaosem panuje. Problem nierozwiązany od 8!!!!! miesięcy, że aż wstyd. Może trzeba zmienić prezesa sławnej z bankowości spółki to może coś uda się zakończyć?
Czy rada zna koszty 8-miesięcznego zajęcia pasa drogowego z powodu niekończącej się awarii, kto za to płaci i dlaczego bedzie to w cenie wody?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #14 Guest 2018-07-01 20:22
Witam,
kiedy w końcu polica zrobi porządek z parkującymi pojazdami na drodze dojazdowej do Lidla. Stojące pojazdy blokują bezpieczny dojazd do sklepu.
Pozdrawiam!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #13 Guest 2018-06-10 16:06
Mam pytanie do PANA Burmistrza i Radnych . Czy mieszkańcy Ul. Poziomkowej doczekają się kanalizacji burzowej i remontu tejże ulicy. Jest nas za mało aby starać się o budżet obywatelski a podatki płacimy i zasługujemy na poważne traktowanie. Przy obecnych anomaliach pogodowych boimy się ze nas zaleje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #12 samarytanin 2018-05-31 16:36
Witam
Mam pytanie czy można robić fotki, (fejsiki) na przystani sztorm. Dziś byłem wyproszony z przystani sztorm za to że chciałem zrobić sobie razem z żoną na pamiątkę fotkę nic złego nie zrobiłem kulturalnie zachowałem a pan z byłego bostiru nas wyprosil DLACZEGO????? Jacek z Poznania
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #11 Guest 2018-05-24 10:48
PYTANIE do władz Gminy Barlinek co dalej z Osp Barlinek ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #10 Guest 2018-05-12 11:36
Szanowny panie burmistrzu zwracam się z pytaniem kiedy zostaną zainstalowane lampy w miejscowości Słowicze oraz ile będziemy czekać na doraźny remont drogi do naszej miejscowości lub ile podań musi wpłynąć aby zobaczyć jakiś remont.Nie żądamy asfaltu tylko niech Gmina na bieżąco 2-3 razy w roku zasypuje dziury jakimś tłuczniem w zupełności to wystarczy
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #9 Guest 2018-02-21 22:12
Szanowny Panie Burmistrzu, Górny Taras, ale i miasto ciągle zatruwane jest przez Hacon który wytapiając swoje żeliwo używa wysoko toksycznie- szkodliwych komponentów-tpoliwa. Ten smród ( WWA ) jest szkodliwy dla naszego zdrowia, ciągle chorujemy. Uprzejmie proszę o odpowiedź, czy wyziewy odlewni Hacon są szkodliwe dla naszego zdrowia kiedy? oraz czemu Gmina nic nie robi w kierunku zahamowania w Haconie tej szkodliwej dla zdrowia metody wytopu żeliwa i godzi się na zatruwanie środowiska. Sprawa bardzo pilna !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież