poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub

Image
Pogoń na topie
Kolejny mecz  i kolejne zwycięstwo Pogoni Barlinek. W taki start w rozgrywkach ligowych wierzyli chyba najwięksi optymiści. Tym razem podopieczni grającego trenera Jarosława Świderskiego pokonali na własnym boisku Klon Krzęcin 4:1 (1:1) po dwóch celnych trafieniach Kamila Dydyny w 44 i 75min oraz golach weterana Tomasza Milczarka 79min i Mateusza Kubickiego 90min.

Image
Kolejne trzy punkty Pogoni
Drugie zwycięstwo w drugim ligowym meczu odniósł zespół Pogoni Barlinek pokonując na wyjeździe Morzycko Moryń 2:0 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Dariusz Suterski 52min i Mateusz Kubicki 71min. Pogoń udała się na mecz bez trójki podstawowych zawodników Adama Lisowskiego pauzującego za czerwoną kartkę oraz Pawła Magryty i Łukasza Gieńca, których zatrzymały sprawy zawodowe.

Image
Miłe złego początki
W przedostatnim meczu w sezonie 2012/2013 Pogoń Barlinek przegrała w Kołobrzegu z miejscową Kotwica 1:5 (1:2). Bramki dla zwycięzców zdobyli Jakub Poznański 13min, Łukasz Cebulski 26min, Tomasz Rydzak 52min, Daniel Wólkiewicz 75min i Patryk Pietras 88min. Honorowego gola dla gości zdobył w 3min Kordian Ziajka.

Image
Lider za mocny
W zaległym meczu o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej Pogoń Barlinek przegrała z Błękitnymi Stargard 0:3 (0:2). Bramki dla zwycięzców zdobyli Piotr Wojtasiak 19min, Michał Magnuski 45min i Bartłomiej Zdunek 48min. Stargardzianie wobec porażki Kotwicy Kołobrzeg z Gwardią Koszalin są już o krok od awansu do II ligi.

Image
Czas na pojedynek z liderem
W środę 29 maja o godz. 17.00 na stadionie im. B. Bagińskiego w Barlinku w zaległym meczu o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej miejscowa Pogoń zmierzy się z aktualnym liderem i głównym kandydatem do awansu drużyną Błękitnych Stargard Szczeciński. Spotkanie miało odbyć się pierwotnie 23 marca, ale zostało przełożone ze względu na zalegający na murawie śnieg.

Image
Remis na wodzie
W anormalnych warunkach był rozgrywany mecz o mistrzostwo III ligi piłkarskiej pomiędzy Pogonią Barlinek i Koralem Dębnica. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:1). Prowadzenie dla gości uzyskał w 15min Damian Kupisz, wyrównał w 88min Adrian Rozmarniewicz. Padający od rana rzęsisty deszcz sprawił, że murawa barlineckiego stadionu zmieniła się nasiąkniętą gąbkę z wieloma kałużami. W takich warunkach mecz przypominał walkę piłkarzy wodnych, a nie nożnych.

Image
Derby dla Pogoni
W rozegranym w Dębnie meczu derbowym miejscowy Dąb uległ Pogoni Barlinek 0:1 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Damian Odachowski w 72 minucie spotkania. Derby powiatu miały dwa oblicza. Pierwsza połowa meczu była słabym widowiskiem, po przerwie kibice obejrzeli ciekawe spotkanie i z dużą ilością strzałów i parad bramkarzy.

Image
Wicelider poległ w Barlinku
Piłkarze Pogoni Barlinek nie zawodzą swoich wiernych kibiców i pną się w górę ligowej tabeli. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Nowickiego pokonali wicelidera tabeli Lechię II Gdańsk 2:1 (1:0) po celnych trafieniach Kordiana Ziajki w 12min i Michała Świercza w 50min.

Image
Pogoń remisuje w Drawsku
Remisem 1:1 (0:1) zakończyło się spotkanie 23 kolejki III ligi Bałtyckiej pomiędzy Drawą Drawsko Pom. i Pogonią Barlinek. Na prowadzenie gości wyprowadził Rafał Świtaj w 28min, do remisu doprowadził Artur Kapeliński w 76min.

Image
Wysokie zwycięstwo Pogoni
W zaległym meczu o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej Pogoń Barlinek wysoko wygrała z Gryfem Słupsk 5:0 (4:0). Klasycznego hatt-tricka ustrzelił Tomasz Bejuk zdobywając bramki w 12, 34 i 40 minucie spotkania. W 31minucie do własnej bramki trafił obrońca Gryfa Marcin Dworacki, a wynik meczu ustalił w 90 minucie Michał Świercz.

Image
Zapraszamy na mecz
Przed nami długi majowy weekend i rozpoczęcie sezonu grillowania. Wszystkich, którzy chcieliby zrobić sobie przerwę pomiędzy kolejną pieczystą kiełbaską z rusztu zapraszamy 1 maja o godz. 17.00 na stadion im. B. Bagińskiego przy ul. Sportowej w Barlinku gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się w zaległym meczu o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej z Gryfem Słupsk.