BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
Image
IV miejsce Pogoni
Na turnieju o Puchar Prezydenta Stargardu Szcz. rocznik1997 i młodsi zajęliśmy dobre IV miejsce. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został nasz piłkarz Adrian Juśko. Skład naszej drużyny na turnieju w Stargardzie Szczecińskim.

Najman Hubert, Kikut Kacper, Konieczny Damian, Kostera Bartosz, Perske Szymon, Długaszek Michał, Juśko Adrian, Rychliński Bartosz, Rosiak Marcel, Wasecki Oliwer, Decewicz Daniel, Woźniak Mateusz, Wereśniak Aleksander.

WYNIKI, KRÓTKIE OPISY MECZÓW, STRZELCY BRAMEK I ASYSTY NASZYCH ZAWODNIKÓW: POGOŃ - MOS II Błękitni Stargard – 1:0
Bramka: Juśko, Asysta: Kikut
Wyrównany mecz, ale to my zdołaliśmy zdobyć bramkę, autorstwa A.Juśki, po
świetnym dośrodkowaniu K.Kikuta. POGOŃ - Błękitni 98 Stargard – 4:0
Bramki: Juśko 3, Długaszek , Asysty: Kikut 2,Wasecki,Juśko
Najlepszy mecz w turnieju w wykonaniu naszej ekipy, która zmiotła i rozniosła
w pył Błękitnych 98' Stargard 4:0. Kolejny świetny mecz A. Juśki - strzelca 3 bramek, jedną dołożył kapitalnym uderzeniem M. Długaszek. POGOŃ - Pogoń Szczecin – 0:1
Kolejny dobry mecz Barlineckiego Teamu. Tym razem jednak górą okazali się przeciwnicy, a dokładniej Pogoń Szczecin, która wykorzystała niesłusznie podyktowany rzut karny po faulu
H. Najmana na zawodniku ''Portowców''...
Ale...to jest piłka.. POGOŃ - Stal Szczecin – 0:0
Ten mecz stał na solidnym poziomie, bardzo wyrównany. Przypominał pierwsze nasze spotkanie z MOS'- em II Stargard, które wygraliśmy 1:0, jednak w tym meczu nie udało się nam strzelić bramki. Świetna, a wręcz kapitalna postawa w naszej bramce Huberta Najmana, który kilka razy uratował nas przed utratą bramki. POGOŃ - MOS I Błękitni Stargard – 0:0
Bardzo dobry, toczony w szybkim tempie mecz. Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji, ale także nie pozwoliliśmy sobie strzelić bramki. Kolejny świetny występ naszego bramkarza H.Najmana. POGOŃ - KP Chemik Police – 0:1
Najsłabszy mecz na tym turnieju w wykonaniu naszego zespołu. Graliśmy jakby trochę przestraszeni, przez co straciliśmy bramkę po szybkiej akcji drużyny z Polic. Zerowa skuteczność w ataku, a sytuacji było, co nie miara. POGOŃ - Energetyk Gryfino – 1:0
Bramka: Juśko, asysta Najman
W tym meczu barliniacy udowodnili, że w piłkę grać potrafią. Byliśmy stroną przeważającą, co udokumentowaliśmy zdobyciem bramki, a zdobył ją skuteczny w tym turnieju aż do bólu A.   Juśko. Co ciekawe, po asyście naszego golkipera H. Najmana.

REKLAMA

TABELA KOŃCOWA
1.MOS I Stargard
2.Pogoń Szczecin
3.Stal Szczecin
4.POGOŃ BARLINEK
5.KP Chemik Police
6.MOS II Stargard
7.Energetyk Gryfino
8.Błękitni 98' Stargard

Na turniej nie przyjechała drużyna Juniora Różanki. Warte odnotowania jest to,że nasz zawodnik Adrian Juśko - zdobywca 5 bramek, został uznany Najlepszym Zawodnikiem Turnieju i miał tyle samo bramek, co Król Strzelców, lecz tamten zawodnik był z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju. Nasz zespół otrzymał zaproszenia na turnieje w Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Policach i Wronkach. Na razie pewne jest, że pojedziemy na turniej ''Dudi Cup'' do Wronek, który odbędzie się 8 marca 2010r. Nasza strona internetowa.

Ze sportowym pozdrowieniem 
Kibic Pogoni

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.