piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Trampkarze wygrywają
Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy. W pierwszych minutach swoje szanse mieli Niedźwiedź, Juśko i Kuziel. Ten ostatni strzałem głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego J.Perske, trafił w poprzeczkę. Przewaga gospodarzy powiększała się z każdą minutą, ale do przerwy goście utrzymali wynik bezbramkowy.

Pogoń atakowała bramkę przeciwnika jak tylko się dało, ale goście skutecznie blokowali strzały. Pierwsza połowa meczu rozgrywana była głównie w polu Piasta. W drugiej części gry, jeszcze bardziej pogłębiła się przewaga gospodarzy. Najpierw J. Perske z rzutu wolnego uderzył prosto w mur, ale jego strzał z ok. 25m. dobił Kikut i mieliśmy bramkę na 1:0.

Na 2:0 podwyższył rozgrywający świetny mecz kapitan Pogoni Juśko, który wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Piasta. Pod koniec spotkania wynik na 3:0 ustalił F.Wereśniak, po kolejnym pięknym rajdzie lewą stroną Juśki, który wyłożył mu piłkę, jak na tacy. F. Wereśniak dopełnił tylko formalności. Kolejny świetny mecz i kolejna wygrana barlineckiego zespołu.

Pogoń Barlinek - Piast Choszczno 3:0 (0:0)
Bramki: Kikut, Juśko, F.Wereśniak

Wyjściowy skład MKS Pogoń Barlinek: Najman-Kikut, Długaszek, A.Wereśniak, Sz.Perske, Kuziel, Decewicz, J. Perske, Drożdżyński - Juśko, Niedźwiedź. Rezerwowi: Rychliński, Lewandowski, Nguyen, Duc, Głogowski, Błaż, F.Wereśniak, Gromadziński, Usarkiewicz, Wełpa.

Więcej na temat trampkarzy młodszych Pogoni Barlinek.