The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/aaaktualnosci3/orliki22/

piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Pierwszy mecz kibiców
10 lipca w upalne południe na orliku przy ZSP nr 1 w Barlinku, został rozegrany mecz Barca Fans - Reszta Świata. Mecz ten zorganizowany był dla przyjaciół i znajomych, którzy kochają piłkę nożną a przede wszystkim są wielkimi fanami hiszpańskiej drużyny Fc Barcelona. W drużynie Reszty Świata wystąpili fani innych europejskich drużyn.

Po przywitaniu wszystkich zawodników i gości Jarek Nawrocki organizator meczu rozpoczął spotkanie. Mecz był rozgrywany w niesamowitym upale, dlatego został skrócony do 30 minut połowa. Po godzinie zaciętej gry zwycięzcami zostali kibice Barca Fans wygrywając 8:7. Wynik czy nagrody jednak nie miały takiego znaczenia jak ruch czy dobra zabawa. Mecz spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego kolejny taki planowany jest tym razem jesienią.

Wieczorem wspólnie spotkaliśmy się raz jeszcze, tym razem na grillu na ośrodku wypoczynkowym Janowo. Szczególne podziękowania dla Maystra i biura rachunkowego DelTax za pomoc w zorganizowaniu grilla.