pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Startuje trzecia liga
Już jutro piłkarze III ligi Bałtyckiej zainaugurują nowy sezon piłkarski 2010/2011. Zespół Pogoni Barlinek w swoim pierwszym meczu zagra w Bytowie zespołem Bytovi Drutex. Pierwotnie nasz zespół swoje pierwsze spotkanie na trzecioligowym froncie miał zagrać w Choszcznie z Piastem, jednak klub z Choszczna wobec braku środków finansowych wycofał się z rozgrywek. Jego miejsce zgodnie z regulaminem zajęła Bytovia, która uplanowała się na pierwszym spadkowym miejscu w III lidze w poprzednim sezonie.

Forma naszych piłkarzy jest wielką niewiadomą, podopieczni trenera Jacka Świercza podczas sparingów przeplatali dobre mecze ze słabszymi. Podczas wczorajszego treningu na boisku w Lipianach piłkarze trenowali głównie skuteczność wykańczania akcji.

REKLAMA

Mamy nadzieje, że trening przyniesie efekt i w Bytowie będziemy się cieszyć z pierwszych punktów zdobytych po latach w III lidze. Początek meczu o godz. 16.00.

Miejski Klub sportowy Bytovia Bytów. Prezes Bogdan Adamczyk, trener Waldemar Walkusz.

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.