pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Turniej Piłki Nożnej
Po raz trzeci, w niedzielę 15. sierpnia, rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików im. Alfreda Pluszczyka. Wezmą w nim udział młodzi piłkarze (rocznik 1998/99) z Berlina, Penkun, Poznania, Szczecina, Lubina, Zielonej Góry, Swarzędza, Koszalina, Gorzowa Wlkp. i Barlinka.

Turniej Piłki Nożnej Młodzików 2009

Mecze eliminacyjne rozegrane zostaną na dwóch barlineckich Orlikach. Na ul. Szosowej i Leśnej. Finał i zakończenie turnieju odbędzie się ok.godz. 18.00 na boisku przy ul. Szosowej.

REKLAMA

Organizatorem turnieju jest Towarzystwo Miłośników Barlinka oraz byli wychowankowie A. Pluszczyka.
Js

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.