pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Pogoń zagra z Chemikiem
W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej zespół Pogoni Barlinek zagra w Policach z miejscowym Chemikiem. Obie drużyny miały ze sobą zagrać mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym, jednak z powodów technicznych spotkanie nie zostało rozegrane.

Podopieczni trenera Jacka Świercza chcą zmazać plamę na honorze po wysokiej porażce w pierwszej kolejce w Bytowie i zapowiadają ostrą walkę o pierwsze punkty. W sobotnim meczu raczej nie zagra kontuzjowany Maciej Malinowski, natomiast uraz Kacpra Stukonisa okazał się niegroźny i zawodnik jest gotowy do gry. 

REKLAMA

Dla zespołu z Polic pojedynek z Pogonią będzie pierwszym ligowym meczem w sezonie, gdyż spotkanie pierwszej kolejki pomiędzy Dębem Dębno i Chemikiem Police został odwołane i przełożone na inny termin z powód obfitych opadów deszczu.  Wszystkich kibiców zapraszamy do Polic, początek meczu w sobotę o godz. 17.00.

Klub Sportowy Chemik Police. Prezes Krzysztof Borger, trener Michał Zygoń.

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.