pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Siatkarskie zakończenie lata
Ostatni raz w tym sezonie zagrali siatkarze plażowi. Tym razem miejscem ich zmagań 19 września była plaża miejska. Do turnieju przystąpiło dziewięć par, które rywalizowały ze sobą „systemem brazylijskim”. Mecze eliminacyjne były emocjonujące i miały swoją dramaturgię, padły w nich zaskakujące wyniki na które duży wpływ miał silny wiatr utrudniający grę.

 

Do półfinału tego turnieju awansowała para „Last Minute” (P. Jałowicki, K. Dupla), która zmierzyła się z ekipą J. S. Barlinek (S. Kalota, J. Bednarek). Pewne zwycięstwo odnieśli „Last Minute” wygrywając 21-11. W drugim półfinale doświadczona para „Starsi Panowie” (A. Łuba, M. Tomaszewski) pokonała drużynę J.& M. (M. Grzelczyk, J. Świderski) 21 - 13. W meczu o trzecie miejsce para J.S Barlinek będąca już myślami przy halowej odmianie siatkówki nie sprostała J.& M. przegrywając 12 -21. W meczu finałowym pewne zwycięstwo odnieśli rutyniarze „Starsi Panowie” pokonując „Last Minute” 21 – 14.

REKLAMA

Podsumowania imprezy dokonano w gościnnych progach lokalu państwa Gracjany Maciejczak i Krzysztofa Chwiesiuka, którym Barlineccy Sympatycy Piłki Siatkowej składają serdeczne podziękowanie za udostępnienie boiska do siatkówki oraz ufundowanie poczęstunku. Osobne podziękowanie należą się panu Zdzisławowi Klockowi, który ufundował nagrody w turnieju, a sam do nie dawna uprawiał czynnie tę odmianę siatkówki.

Następne turnieje siatkówki plażowej już w czerwcu 2011 roku, a przed nami długo wyczekiwany sezon zimowy oraz Mistrzostwa Świata we Włoszech, w których nasza reprezentacja celuje w medal, oby ten z najszlachetniejszego kruszcu.

Jarosław Bednarek

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.