pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Puchar Czterech Wysp
Barlineccy żeglarze regatami o Puchar Czterech Wysp zakończyli tegoroczny sezon żeglarski. Zmagania odbyły się 2 i 3 października na Jeziorze Barlineckim. Startowano w klasie optymist oraz omega (sport i standard). Oprócz załóg z Barlinka, na jeziorze zaprezentowały się także załogi z innych regionów kraju.

fotorelacja

Podczas dwóch dni zmagań, żeglarze nie mogli narzekać na pogodę. Słońce, silny wiatr i ziąb sprawiły, że podczas wyścigów trzeba było wykazać się sporymi umiejętnościami. Mimo tego nie odbyło się bez wywrotki jednej z załóg. Mimo tego po dwóch dniach humory wszystkim dopisywały, co można było zaobserwować chociażby podczas zakończenia zmagań. A ich wyniki przedstawiają się następująco. W klasie optymist pierwsze miejsce zajęła Agata Rzepnikowska.

REKLAMA

Na miejscu drugim uplasował się Igor Patrzałek, a na miejscu trzecim Kuba Narbut. W klasie omega standard, na pierwszym miejscu uplasowała się załoga w składzie: Zbigniew, Sławomir i Sebastian Klemenczak. Na miejscu drugim na podium stanęli: Wojciech Łukowski, Zbigniew Długaszewski i Daniel Jaworski. Na miejscu trzecim uplasowała się załoga z Barlinka w składzie: Agnieszka Skowron, Kamila Skowron i Arkadiusz Wołoszyn. W klasie omega sport, na najwyższym stopniu podium stanęli: Janusz Kordek i Jarosław Borowy. Na miejscu drugim uplasowali się: Marek Wołoszyn, Witold Urbański i Piotr Sutkowski. Na miejscu trzecim: Andrzej Szynkiewicz, Wojciech Krasowski i Judyta Mikołajczyk. Dla najlepszych załóg były puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Js

Foto: Jacek Słomka

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.