pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
BLK na podium Gryfmaratonu
W ostatnią niedzielę września odbyły się finałowe zawody Gryfmaratonu MTB w Szczecinie w Puszczy Bukowej. Podstawowym zadaniem na te zawody było obronienie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej w całym cyklu.

Barlinecka Grupa Kolarska, mimo sporej przewagi nad czwartym zespołem (Bikersi RC Internationale), nie zlekceważyła konkurencji i wystawiła najsilniejszy skład: Andrzej Binkowski, Zbigniew Dudas, Roman Grzemski, Andrzej Jaroszonek, Radosław Poździk, Artur Szyszka. Jak się okazało było to trafne posunięcie, ponieważ nie obyło się bez problemów na trasie: jeden z zawodników nie ukończył zawodów (defekt), dwóch zawodników pomyliło trasę, jeden "złapał  gumę". Jednak dzięki licznej i mocnej ekipie nie było problemów z obronieniem zaliczki i zajęciem trzeciego miejsca. Zwycięzcami klasyfikacji drużynowej została drużyna Bike Multi Sport Goleniów, drugie miejsce padło łupem 2x3 Bike Team.

REKLAMA

W ostatnich zawodach nasi kolarze zajęli następujące miejsca:
Roman Grzemski w kat. M4 - Maraton - 4. miejsce
Andrzej Binkowski w kat. M5 - Maraton - 5. miejsce
Zbigniew Dudas w kat. M4 - Maraton - 7. miejsce
Artur Szyszka w kat. M3 - Maraton - 14. miejsce
Radosław Poździk w kat. M3 - "30" - 22. miejsce
Andrzej Jaroszonek w kat. M5 - Maraton - nie ukończył (uszkodzona przerzutka)

Dzień wcześniej odbyły się również ostatnie zawody z cyklu Supermaraton w Świnoujściu. W zawodach udział wzięło 2. zawodników BGK: Andrzej Binkowski oraz Zbigniew Dudas. Znakomicie zaprezentowali sie obaj, zajmując miejsca na podium:
2. miejsce w kat. M4 na dystansie Giga (255 km) zajął Zbigniew Dudas
3. miejsce w kat. M5 na dystansie Mega (170 km) zajął Andrzej Binkowski

R.P.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.