pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Turniej Piłki Nożnej
W sobotę, 9. października, na Orliku przy ul. Leśnej rozegrano kolejny już, międzyszkolny turniej piłki nożnej, w którym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Udział w nim wzięło sześć drużyn. Grano systemem każdy z każdym, jeden raz 12 minut.

Po podliczeniu punktów i bramek okazało się, że zwycięzcą turnieju została drużyna Publicznego Gimnazjum nr 1. Na miejscu drugim uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 4. Na miejscu trzecim Publiczne Gimnazjum nr 2. Cała pierwsza trójka, z Barlinka. Na miejscu czwartym uplasowało się Publiczne Gimnazjum z Karska.

REKLAMA

Na miejscu piątym Dzieci Orlika, a na szóstym Szkoła Podstawowa z Mostkowa. Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Ciężarkiewicz. Najlepszym zawodnikiem Damian Konieczny. Najlepszym bramkarzem Jakub Długaszek.

Image

Organizatorem piłkarskich zmagań było Publiczne Gimnazjum nr 1, oraz trenerzy środowiskowi Orlika z ul. Leśnej.
Js

Foto: Jacek Słomka

Foto: sq1mng

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.