pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Tenis stołowy
16 października 2010 roku doszło do towarzyskiego turnieju w tenisie stołowym między zaprzyjaźnionym klubami seniora z Barlinka i Schwedt. Coroczny turniej, w tym roku był organizowany już po raz szósty.

Reprezentacje Barlinka i Schwedt w ośmioosobowych składach zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne (po dwóch zawodników z każdego klubu w grupie), których zwycięzcy grali o miejsca 1-4, a zawodnicy z kolejnych miejsc odpowiednio o miejsca 5-8, 9-12 i 13-16. Po rozegraniu wszystkich gier i ustaleniu klasyfikacji końcowej, podsumowano punkty. Każdy z zawodników otrzymywał ilość punktów zgodną z zajętym miejscem, przy czym zwyciężał klub, który zebrał mniejszą ilość punktów.

REKLAMA

Barlinek godnie reprezentowali członkowie sekcji tenisa stołowego przy „Klubie Seniora ZŁOTA STRZECHA”, którzy ostatecznie zwyciężyli uzyskując 47 punktów przy 89 punktach drużyny przeciwnej. Sportowa rywalizacja przy pingpongowych stołach to świetna okazja do nawiązania bliższych kontaktów towarzyskich między mieszkańcami niezbyt odległych od siebie miast - Barlinka i Schwedt.

Image

Klub Złota Strzecha reprezentowali (w nawiasie zajęte miejsce w klasyfikacji końcowej):
Mieczysław Filajecki (1), Marek Kibała (2), Kazimierz Światłowski (3), Czesław Wyrwa (5), Eugeniusz Helm (6), Franciszek Owczarz (8) oraz panowie Gos (9) i Schmidt (13).

Fotki – Tomasz Kaliszuk

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.