pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Lubusz wygrywa!
23 października 2010 roku na Długim k. Strzelec Kraj. odbyły się Ogólnopolskie Biegi Masowe, gdzie wystartowali zawodnicy Wojciecha Szymaniaka z Lubusza Barlinek. I tak: I miejsce na 1500 metrów zajęła Sofia Ennaoui (r. 95-96), I miejsce na 1500 metrów zajęła Paulina Furmańska (94 i  starsi), III miejsce na 1500 metrów zajął Piotr Mucha (r.95-96), X miejsce na 1500 metrów zajęła Karolina Kucharska (pierwsza w roczniku 94).

W klasyfikacji klubów, gmin i powiatów zawodnicy Lubusza zajęli II miejsca, a w klasyfikacji województw I miejsce. Życzymy dalszych sukcesów.

szymaniakteam.pl

REKLAMA

Image

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.