pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Rowery zawisły na hakach
W miniony piątek (22 października) w Bowling Bar (Kręgielni Limba) odbyło się uroczyste zakończenie Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2010, na którym ogłoszono oficjalne wyniki klasyfikacji generalnej. Zwycięzcą BLK został Bartosz Krzyśko z Pełczyc w chwili obecnej zawodnik AZS Politechnika Wrocław, który również występował w tym sezonie w barwach Barlineckiej Grupy Kolarskiej, wnosząc dość duży wkład w zdobycie przez naszych kolarzy 3. miejsca w klasyfikacji drużynowej Gryfmaraton 2010.

Drugie miejsce, po zaciętym pojedynku, który rozstrzygnął się dopiero w ostatniej konkurencji ostatnich zawodów, zajął zwycięzca poprzednich dwóch edycji BLK - Andrzej Binkowski. Najniższe miejsce na "pudle" zajął Artur Szyszka, który jeszcze przed ostatnimi zawodami liczył się w walce o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej cyklu. Kolejne miejsca zajęli:

REKLAMA

Najniższe miejsce na "pudle" zajął Artur Szyszka, który jeszcze przed ostatnimi zawodami liczył się w walce o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej cyklu. Kolejne miejsca zajęli:
4. Zbigniew Dudas
5. Radosław Poździk
6. Roman Grzemski
7. Jacek Stalmach
8. Henryk Stanisz
9. Mirosław Sulikowski
10. Edward Hołowczak

Cała dziesiątka została nagrodzona pucharami przez Burmistrza Barlinka Zygmunta Siarkiewicza oraz sponsora tegorocznego cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej -  Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zenona Wróblewskiego. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy. Ogółem w tegorocznej edycji Barlineckiej Ligi Kolarskiej wystąpiło 27. zawodników. Wszystkim serdecznie dziękujemy za współzawodnictwo i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorowi tegorocznego cyklu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. oraz Grzegorzowi Januszke za pomoc w organizacji oficjalnego zakończenia BLK 2010.

Image

Tydzień wcześniej 4 zawodników Barlineckiej Grupy Kolarskiej w składzie: Andrzej Binkowski, Bartosz i Maciej Krzyśko oraz Radosław Poździk wystartowało w Ekstremalnym Rajdzie Na Orientację HARPAGAN 40 w Kościerzynie, którego podstawowym celem jest zdobycie tytułu Harpagana. Aby tego dokonać trzeba w ciągu 12 godzin pokonać min. 200 km (najkrótsza trasa) w terenie i odnaleźć 20 punktów kontrolnych, przy pomocy mapy oraz kompasu. W tej edycji spośród 300 startujących na trasie rowerowej udało się to zaledwie 2. zawodnikom (sic!). Niestety mimo ambitnej postawy i odpowiedniej ilości przejechanych kilometrów (ponad 220 km), nie udało się żadnemu z naszych zawodników odnaleźć wszystkich punktów w ciągu 12 h i zdobyć tytułu Harpagana. Następna okazja do okazja już w kwietniu (17-19.04.2010) w Lipnicy i nie powinno tam zabraknąć zawodników Barlineckiej Grupy Kolarskiej.

Image
pobierz

Tymczasem rowery zostały zawieszone na haki i po kilkutygodniowym odpoczynku zawodnicy BGK rozpoczną przygotowania do nowego sezonu kolarskiego 2011.

RP

Foto: Daniel Brąszkiewicz

Foto: Radosław Nawrot

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.