pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Jacek Nowokuński z Barlinka
We wtorek – 2 listopada 2010 o godzinie 18.00, w hali sportowej przy ulicy Jagiełły 11 w Gorzowie (dawna Łaźnia Miejska) odbędzie się mecz Polskiej Superligi Tenisa Stołowego. Miejscowa Gorzovia Romus zmierzy się z ZKS-em Drzonków w meczu szóstej kolejki superligi.

Będą to więc dawno oczekiwane derby Ziemi Lubuskiej. Gorzowianie, którzy już od kilku sezonów należą do ścisłej czołówki, we wtorek staną przed szansą odniesienia swojego piątego zwycięstwa w lidze. W drużynie z Dżonkowa zobaczymy pochodzącego z Barlinka - Jacka Nowokuńskiego.

REKLAMA

Jacek przez kilka lat reprezentował drużynę Gorzovii, a we wtorek przyjdzie mu grać przeciwko dawnym kolegom klubowym. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zachęcamy do wyjazdu do Gorzowa i kibicowania na żywo.

Dla bardziej „zapracowanych” kibiców polecamy internetową transmisję telewizyjną z profesjonalnym komentarzem znanych polskich mistrzów (w poprzedni wtorek transmisję komentował Leszek Kucharski). Relację z tego spotkania będzie można obejrzeć w Orange Sport Info. Początek transmisji meczu o godzinie 18:10.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.