pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Siatkarze rozpoczęli sezon
Turniejem o puchar prezesa S.M. Domet Mariusza Maciejewskiego siatkarze rozpoczęli sezon zimowy. Dnia 07 listopada w hali sportowej SP nr 4 cztery drużyny z terenu naszego miasta rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”.

fotorelacja

Już pierwsze mecze okazały się bardzo emocjonujące i jak się później okazało zadecydowały o końcowej kolejności w turnieju. W pierwszym meczu po wyrównanej walce w tai-breku młodzi siatkarze ZSP nr 1 ulegli zespołowi S.M. Domet Górny Taras 1-2 (-24,20,16 ), zaś w drugim spotkaniu także po tai-breku Czarni okazali się minimalnie lepsi od Korony wygrywając z nią 2-1 (22, -21,10).

W kolejnych spotkaniach padły następujące rezultaty:
Korona – S.M. Domet 2-0   (21,17)
ZSP nr 1 – Czarni  0-2   (19, 23)
S.M. Domet – Czarni 0-2   (14, 21)
Korona – ZSP nr 1  0-2   (21, 12)

REKLAMA

Podsumowując wyniki tej rywalizacji najlepszym zespołem na początku sezonu okazała się drużyna Czarnych i to do niej powędrował okazały puchar prezesa S.M. Domet Mariusza Maciejewskiego. Ekipa Czarnych zagrała w następującym składzie: Jacek Bracki, Karol Dupla, Marcin Grzelczyk, Jacek Świderski, Paweł Dryszel, Maciej Sujkowski.

Końcowa kolejność turnieju przedstawia się następująco:
  
1. Czarni Barlinek 6pkt. 6 – 1
2. Korona Barlinek 5pkt. 5 – 2
3. S.M. Domet Górny Taras 4pkt. 2 – 5
4. ZSP nr 1 Barlinek 3pkt. 1 – 6

Image

Barlineccy Sympatycy Piłki Siatkowej w najbliższym czasie planują kolejne turnieje, a więc do zobaczenia na siatkarskich parkietach.

Jarosław Bednarek

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.