pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
BORAN na Mistrzostwach
Za kilka dni - 04.12.2010 r odbędą się Mistrzostwa Polski Północnej w Amatorskim MMA, na których swoją kolejną amatorską walkę stoczy reprezentant Boran Barlinek - Paweł Stańczyk. Podczas MPP Amatorskiego MMA w Olsztynie odbędą się również dwie walki zawodowe. W pierwszym pojedynku spotka się miejscowy Adrian Zieliński (Arrachion) z zawodnikiem klubu Boran Barlinek - Arturem Śmigasiewiczem.

Będzie to zawodowy debiut Zielińskiego, który ma duże doświadczenie w walkach w stylu muay thai oraz K-1. Artur Śmigasiewicz, którego zawodowy rekord w MMA wynosi 1:1:0 również preferuje walkę w stójce, więc szykuje nam się bardzo ciekawy pojedynek.

REKLAMA

MIMO ZAPOWIEDZI BORAN NIE wystąpi na Mistrzostwach Polski Północnej
Niestety, otrzymaliśmy przykrą informację: zawodnicy klubu BORAN Barlinek nie dotrą na Mistrzostwa do Olsztyna. Podczas jazdy samochodem w trudnych warunkach atmosferycznych i drogowych doszło do wypadku. Pasażerowie pojazdu na szczęście wyszli cało, ale samochód został znacznie uszkodzony, co uniemożliwiło dalszą podróż.  

Image

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.