pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Mikołajkowa piłka nożna
W poniedziałek, 6. grudnia, w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1, rozegrano II Turniej Mikołajkowy w Piłce Nożnej. W tegorocznych zmaganiach udział wzięły cztery drużyny. AUTOMANIACY - BARLINEK, ZNAJOMY GBS BANK, NADLEŚNICTWO - BARLINEK i TAJFUN - BARLINEK.

 

Grano systemem każdy z każdym, jeden raz po 15 minut i rewanż jeden raz - osiem minut. Praktycznie do ostatniego meczu ważyły się losy turnieju. Po podsumowaniu punktów i bramek okazało się, że jego zwycięzcą została, podobnie jak w roku ubiegłym, drużyna Tajfuna.

REKLAMA

Na miejscu drugim, uplasowała się ekipa Gospodarczego Banku Spółdzielczego. Miejsce trzecie przypadło drużynie Automaniaków. Miejsce czwarte zajęła drużyna Nadleśnictwa. Nagrodą dla drużyn były puchary, wręczane m.in. przez św. Mikołaja. Nagrodzono także najlepszego piłkarza, bramkarza i strzelca bramek. Sponsorami turnieju był GBS Bank, Auto Handel - A. Błaż, Bowling Bar.
Js

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.