pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Ruszyła Nocna Masakra
O godzinie 7.20 odbyła się odprawa dla uczestników NOCNEJ MASAKRY na trasie pieszej 100km (w czasie 24 godzin) i ekstremalnej 150 km (50 km pieszo + 100 km rowerem w czasie 24 godzin). Około 7:35 pierwsi uczestnicy ruszyli na trasy. Kolejność zaliczania punktów kontrolnych jest dowolna.

Niektóre z nich umiejscowiono w pobliżu terenu, na którym odbywa się polowanie zbiorowe, gdzie poruszać się wolno jedynie po drogach głównych (zejście z nich może być groźne dla zdrowia i życia).

O 16.00 kolejni zwolennicy ekstremalnego wysiłku ruszą na trasy pieszej 50-tki oraz rowerowej 100-ki i rowerowej 200-ki. Jak sobie poradzą w naprawdę ekstremalnych warunkach, kilkustopniowym mrozie i padającym śniegu i ilu dotrze do mety, przekonamy się jutrzejszego ranka. Przypominamy, że bazą rajdu jest Publiczne Gimnazjum nr 1 przy ulicy Leśnej.

REKLAMA

W sobotę i niedzielę (zarówno w dzień jak i w nocy), na rozległym terenie od Wierzchna, Sarnika, Niesporowic na północy, aż po okolice Gorzowa (Łośno, Santoczno) możemy napotkać na zasypanych śniegiem drogach piechurów z mapami w dłoniach i rowerzystów startujących w tegorocznej NOCNEJ MASAKRZE. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.