pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Ostatni mecz w 2010 Roku
Po raz 30. na boisku spotkali się byli i obecni piłkarze Pogoni Barlinek, a dawniej Stoczniowca. Jak co roku od wielu już lat w Sylwestra rozegrali mecz piłki nożnej. Tym razem odbył się on na dolnym boisku, przy Szkole Podstawowej nr 1. Tegoroczne spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

fotorelacja

Dla drużyny GUSTAWA, bramki zdobyli: Tomasz Nowicki i Grzegorz Zieliński. Dla drużyny PAWŁA PERSKE, na listę strzelców wpisali się Józef Pawłowski i Marek Parniak.

REKLAMA

Sponsorami jubileuszowego spotkania był GBS Bank, GOMETAL Barlinek i Carlsberg Polska.
Js

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.