pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Pogoń Barlinek w Kołobrzegu
Zespół Pogoni Barlinek od 12 do 19 lutego przebywa na obozie przygotowawczym w Kołobrzegu. Piłkarze zakwaterowani są w ośrodku Verano.  Trener Adam Topolski zamierza maksymalnie wykorzystać nadmorskie warunki klimatyczne serwując codziennie zawodnikom cztery jednostki treningowe. Podczas obozu planowane jest rozegranie sparingu z Kotwicą Kołobrzeg.

W  22 osobowej kadrze znaleźli się między innymi dwaj juniorzy z drużyny prowadzonej przez Tomasza Nowickiego: Filip Mrzygłód i Maciej Bokun, oraz ostatni nabytek Pogoni - napastnik Krzysztof Sikora. Po powrocie z obozu Pogoń rozegra sparing w Goleniowie z miejscową Iną- 26.02- Godzina 16.30.

REKLAMA

Kadra MKS Pogoń Barlinek na obóz przygotowawczy w Kołobrzegu.
Bramkarze:
Marcin Kaczmarczyk, Daniel Tomczak
Obrońcy:
Maciej Kubiak, Bartosz Kubiak, Dariusz Suterski, Mateusz Płaczek, Robert Kozioła, Robert Gaca, Maciej Bokun
Pomocnicy:
Łukasz Tuński, Kacper Stukonis, Arkadiusz Piasecki, Michał Świercz, Wojciech Antczak, Rafał Świtaj, Tomasz Najewski, Patryk Skórecki, Filip Mrzygłód
Napastnicy:
Bartosz Barandowski, Tomasz Bejuk, Przemysław Kochan, Krzysztof Sikora

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.