pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
Image
Olsztyn Boxing Night
11 marca 2011r w Olsztynie odbyła się zawodowa gala bokserska organizowana przez Gmitruk Promotion (organizującą galę z udziałem m.in. Tomasza Adamka) gdzie Mateusz "MASTER" Masternak obronił tytuł Interkontynalnego mistrza federacji IBO. Na gali tej odbyły się dwa pojedynki MMA. W jednym z nich zaprezentował się zawodnik Boran Barlinek Artur Śmigasiewicz.

Olsztyńska publiczność czekała z niecierpliwością na pojedynki lokalnych fajterów. Pierwszy do walki wyszedł Adrian Zieliński (rekord MMA 2-0), a stanął naprzeciw Artura Śmigasiewicza (rekord MMA 1-1). Zawodnicy zaczęli od wymiany kopnięć. Adrian wykorzystał chwilowe skrócenie dystansu i sprowadził rywala do parteru. Po kilkudziesięciu sekundach niezbyt aktywnej walki sędzia podniósł zawodników do stójki. Śmigasiewicz przystąpił do ataku na przemian rękami i nogami. Broniąc się Zieliński ponownie obalił Artura. Śmigasiewiczowi udało się jeszcze przerolować zawodnika Arrachionu, jednak Adrian szybko skręcił się do balachy i poddał nią przeciwnika, dopisując do zawodowego rekordu trzecią wygraną przez submission. Co ciekawe, Zieliński przez wiele lat startował w formule muay thai, a MMA, w tym techniki parterowe, trenuje stosunkowo krótko. Tym większe słowa uznania i brawa należą się Olsztyniakowi.

REKLAMA

Druga walka w formule mieszanej zapowiadała się bardzo ciekawie, ponieważ w limicie do 98 kilogramów zmierzyli się Karol Celiński (5-3) z Michałem Gutowskim (2-0). Walka nie potrwała długo, Karol wyczuł dystans i lewym sierpowym powalił Szczecinianina na deski. Michał próbował ratować sytuację i rozpaczliwie wejść w nogi, ale Karol obronił się przed próbą sprowadzenia i po kolejnym ataku Celińskiego sędzia musiał ratować Gutowskiego przed ciężkim nokautem. Popularny "Cebula" wygrał już czwartą walkę z rzędu!

Klub Boran serdecznie dziękuje za wsparcie firmie P.P.H.U. MARKETING NIEWIADOMSKI z Barlinka.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.