pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
Image
Liga Orlika
Publiczne Gimnazjum Nr 1 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Edycji Ligi Orlika w Piłce Nożnej. Ligowe mecze rozgrywane będą na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012 przy Publicznym Gimnazjum nr 1 na Leśnej.

     
REGULAMIN
1. Liga rozgrywana jest w formule otwartej. Do turnieju przystąpią zgłoszone drużyny, które będą spełniały wymogi zawarte w regulaminie. 2. Liga odbędzie się na obiekcie sportowo rekreacyjnym Moje-Boisko ORLIK 2012 ul Leśna 10. 74-320 Barlinek. W terminie od 1 kwietnia 2011r 3. Do wzięcia udziału w lidze zapraszamy:
-drużyny amatorskie z Barlinka i okolic.
-drużyny sołeckie.
-drużyny reprezentujące firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje.

4. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 31 marca 2011r u Trenerów Środowiskowych Marka Kurzawskiego oraz Andrzeja Perske lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwę oraz skład drużyny wraz numerem telefonu osoby funkcyjnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 kwietnia 2011r (poniedziałek) o godz. 18.00 (Boisko Orlik ul Leśna). Na którym zostaną ustalone terminy i godziny rozgrywania spotkań.

REKLAMA

5. W lidze nie mogą wystąpić zawodnicy czynnie grający w klubie Pogoń Barlinek – III Liga oraz zawodnicy występujący w Wojewódzkiej Lidze Juniorów starszych i młodszych. 6. Ligowe mecze rozgrywane będą w tygodniu od poniedziałku do piątku. System rozgrywek „każdy z każdym” w zależności od ilości zgłoszonych drużyn – przewidziany jest bądź nie rozegranie meczy rewanżowych. 7. Jeśli w danym meczu wystąpi zawodnik nieuprawniony lub wcześniej niezgłoszony w danym meczu drużyna otrzymuje walkowera. 8. Wszystkie mecze ligowe rozgrywane będą w przedziale czasowym 2 x 20 min zgodnie z opracowanym harmonogramem meczy.

9. O kolejności drużyn w tabeli decydują:
- ilość punktów
- wynik bezpośredniego pojedynku
- różnica bramek.
- większa ilość strzelonych bramek.

10. W założeniu i planach organizatorów jest, aby każda drużyna otrzymała pamiątkowe puchary i okolicznościowe medale i dyplomy. Zawodnicy: „król strzelców”, najlepszy zawodnik, i najlepszy bramkarz otrzymają nagrody indywidualne. Najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza wybierają trenerzy wszystkich ekip.

Image
Foto: Marek Kupczyński

11. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy i garderobę pozostawioną w szatniach oraz samochody pozostawione na parkingu. 12. Ubezpieczenie od kontuzji i urazów pozostaje w gestii zainteresowanych drużyn. Brak ważnych badań lekarskich skutkuje automatycznie przyjęciem na siebie wszelkiej odpowiedzialności z tego tytułu. 13. Zgłoszenie i przystąpienie do zawodów jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu (pdf). 14. Drużyny zobowiązane są wystąpić w jednolitych strojach sportowych.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.