pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
Image
Rusza Akademia Futbolu
Dnia 19 marca o godzinie 11:00 na boisku "Orlik" przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku, odbyło się oficjalne otwarcie Barlineckiej Akademii Futbolu. Głównymi bohaterami sobotniej imprezy były dzieci, które licznie przybyły wraz ze swoimi Rodzicami.

fotorelacja

Nie zabrakło również przedstawicieli władz miasta i zaproszonych gości, których reprezentowali:
- Przewodniczący Rady Miejskiej w Barlinku Pan Dariusz Zieliński
- Przedstawiciel Burmistrza Miasta Barlinka Pan Zdzisław Kik
- Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku Pan Ryszard Syroka
- Przewodniczący Organizacji Przedsiębiorców Barlineckich Pan Edward Skałecki.

REKLAMA

Swoją obecnością zaszczyciły nas również firmy chcące wspierać barlinecką Akademię:
- GBS BANK
- FIRMA B.FT OKNA I DRZWI
- MARKETING NIEWIADOMSKI TADEUSZ I MARCIN
- SKLEP ZOOLOGICZNY "ZOO KOI"

Podczas imprezy dzieciom wstępującym do Akademii wręczono pamiątkowe dyplomy i zaprezentowano cel i program działalności. Ponadto odbył się mecz pomiędzy rodzicami dzieci wstępujących do BAF-u i Firmą B.FT. Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu lepszym okazał się zespół Rodziców, wygrywając po dogrywce 5:4. Wybrano także Króla Strzelców, którym został Filip Winnicki (B.FT OKNA I DRZWI) oraz najlepszego zawodnika w osobie Michała Kosińskiego (Rodzice BAF).

Image

Z tego miejsca Zarząd Akademii serdecznie dziękuje Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Panu Ryszardowi Syroka za udostępnienie obiektów sportowych.

Zarząd
Barlineckiej Akademii Futbolu

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.