pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
Image
Mistrzostwa Polski MMA
Już 2 kwietnia - w najbliższą sobotę, odbędą się w Barlinku Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej Amatorskiego MMA. Zawody pierwotnie miały odbyć się na początku marca w Dębnie, jednak z różnych powodów zostały odwołane. Ta cykliczna już impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Jeziornej 12.

Mistrzostwa Polski MMA - 2010

Organizatorem mistrzostw jest Polskie Stowarzyszenie Amatorskiego MMA, a gospodarzem Klub Sportowy Muay-Thai i MMA „BORAN” Barlinek. Burmistrz Barlinka Zygmunt Siarkiewicz objął imprezę honorowym patronatem, a patronat medialny sprawuje Portal Internetowy Barlinek24.pl.

REKLAMA

Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom!

Image

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.