pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Zapraszamy na mecz
W najbliższą sobotę 2 kwietnia o godz. 16.00, a nie jak wcześniej planowano o godz. 11.00 Pogoń Barlinek, na boisku w Strzelcach Kraj., podejmie w meczu o mistrzostwo III ligi trzeci zespół w ligowej tabeli Cartusię 1923 Kartuzy. Piłkarze z Barlinka w dwóch rozegranych wiosną ligowych spotkaniach nie zdobyli punktu, a nawet bramki.

Stare przysłowie mówi, że do trzech razy sztuka, więc czekamy w trzecim wiosennym meczu na przełamanie i dobrą grę naszych zawodników. O tym, że podopieczni trenera Adama Topolskiego potrafią dobrze grać w piłkę mogliśmy przekonać się w meczach sparingowych z pierwszoligowymi zespołami Floty Świnoujście, Pogoni Szczecin i GKP Gorzów. Czas teraz na pokazanie swoich umiejętności w walce o ligowe punkty.

REKLAMA

Wszystkich naszych kibiców zapraszamy na mecz i przypominamy, że spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00.

Gminny Klub Sportowy Cartusia 1923 Kartuzy. Prezes Zbigniew Niklas, Trener Maciej Kalkowski.
W rundzie jesiennej Cartusia - Pogoń 1:0 bramka Piotr Karasiński

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.