pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Zagramy z Energetykiem Gryfino
Po raz czwarty z rzędu zespół Pogoń Barlinek na stadionie w Strzelcach Kraj wystąpi w roli gospodarza. Tym razem w najbliższą sobotę 9 kwietnia o godz. 11.00 nasi piłkarze zmierzą się z Energetykiem Gryfino. Po ostatnich dwóch zwycięstwach w lidze z Cartusią Kartuzy i w Pucharze Polski w Morzyckiem Moryń humory w barlineckim zespole dopisują.

O punkty jednak nie będzie łatwo, gdyż zespół z Gryfina wiosną jeszcze nie przegrał dwukrotnie remisując na własnym boisku z liderem Bytovią Bytów i wiceliderem Błękitnymi Stargard w stosunku 1:1, oraz wysoko pokonując w Koszalinie Gwardię 3:0. Trenerem Energetyka jest doświadczony piłkarz Andrzej Miązek, który ma za sobą 257 występów w I lidze w barwach Pogoni Szczecin, obecnie mimo 47 lat jest czynnym zawodnikiem Morzycka Moryń i mógł we wczorajszym meczu pucharowym na żywo zobaczyć grę Pogoni Barlinek.

REKLAMA

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko piłkarskie, na które zapraszamy wszystkich kibiców.

Klub Sportowy Energetyk Gryfino. Prezes Marek Hipsz, trener Andrzej Miązek.
W rundzie jesiennej Energetyk – Pogoń 3:2 Bramki Jasiak, Deptuła, Aleksandrowicz – Energetyk oraz Alper Ahmet, Kochan - Pogoń.

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.