pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Zapraszamy na mecz
W sobotę 16 kwietnia o godz. 15.00 zespół Pogoni Barlinek pod wodzą nowego (starego) trenera Jacka Świercza rozegra pierwszy wiosenny mecz wyjazdowy w Rumi z miejscowym Orkanem. Dzięki życzliwości strategicznego sponsora Grzegorza Kopaczewskiego drużyna z Barlinka wyjeżdża na mecz dzień wcześniej i przenocuje w Gdańsku, aby do meczu piłkarze przystąpili wypoczęci.

Oba zespoły rundę rewanżową rozpoczęły niezbyt udanie notując na swoim koncie po dwie porażki. Orkan przegrał na własnym boisku z Gryfem Wejherowo 2:3 i na wyjeździe z Błękitnym Stargard 1:4. Ostatnie dwie kolejki to zwycięstwo nad Gwardią Koszalin 2:0 i remis w Bytowie z liderem Bytovią 0:0. Nasz zespół w ostatnich dwóch spotkaniach odniósł dwa zwycięstwa i liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy, a zarazem przełamanie złej wyjazdowej passy z jesieni, kiedy to podopieczni trenera Jacka Świercza wracali z wypraw na Kaszuby bez zdobyczy punktowej.

REKLAMA

Orkan Rumia Sportowa Spółka Akcyjna. Prezes Tomasz Jurewicz, trener Jarosław Kotas. W rundzie jesiennej Pogoń – Orkan 1:0. Bramka Bartosz Barandowski.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.