pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Zapraszamy na mecz
Po pechowej i według wielu obserwatorów meczu niezasłużonej porażce z Orkanem Rumia piłkarze Pogoni Barlinek w Wielki Piątek o godz. 17.00 na stadionie w Strzelcach Kraj. podejmą zespół Kaszubi Kościerzyna. Kaszubskie „Niedźwiadki” w rundzie wiosennej zdobyły 6 pkt notując 1 zwycięstwo, 3 remisy i doznając 1 porażki.

Nasz zespół jak dotąd również zdobył 6pkt notując 2 zwycięstwa i doznając 3 porażek. Czas na wyrównanie bilansu i zdobycie kolejnych 3pkt. Dla kibiców którzy przybędą na mecz i wykupią bilety Zarząd MKS Pogoń ufundował 5 biletów na ciekawy mecz ekstraligi żużlowej pomiędzy Stalą  Caelum Gorzów i mistrzem Polski Unią Leszno. Bilety zostaną rozlosowane w przerwie piątkowego meczu.

REKLAMA

Klub Sportowy Kaszubia Kościerzyna. Rok założenia 1946. barwy Biało – bordowe. Prezes Mirosław Gliszczyński, trener Jerzy Jastrzębowski. Strony internetowe: kaszubia.koscierzyna.info i kaszubia-koscierzyna.futbolowo.pl

W rudzie jesiennej Kaszubia – Pogoń 1:0 bramka Tomasz Grzywacz. 

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.