pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Piotr Mucha
Dnia 19 kwietna 2011 r. w Policach odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W biegu na dystansie 1500 m złoty medal wywalczył uczeń klasy sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Barlinku Piotr Mucha.

Piotrek poprawił swój wynik z zeszłego roku, gdzie uplasował się na II miejscu  i tym samym został pierwszym w historii szkoły złotym medalistą w Mistrzostwach Województwa. Na co dzień, poza szkołą Piotrek trenuje w klubie lekkoatletycznym Lubusz Barlinek pod okiem Wojciecha Szymaniaka.

REKLAMA

Jako uczeń PG 1 w Barlinku reprezentuje szkołę z sukcesami w wielu zawodach sportowych, przez kolejne trzy lata otrzymywał stypendium Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe. Na ostatniej Gali Sporu Piotrek zajął III miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca Barlinka 2010 r.

Image

Mistrzowi i jego ojcu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
AM

Komentarze zostały usunięte na prośbę czytelnika.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.