pldaenfrdeuk

 

 


 sobota 6 marca 2021r.   imieniny: Róża, Wiktor, Wojsław

Reklama

A A A
Image
MTB Barlinek 2011
Udanie rozpoczęli sezon barlineccy kolarze. W inaugurujących sezon zawodach (03.04.2011) Thule Cup 2011 XC w Gnieźnie nasi eksportowi zawodnicy zajęli miejsca na podium: 2. miejsce w kat. M-5 - Andrzej Jaroszonek, 2. miejsce w kat. M-4 - Roman Grzemski.

Roman Grzemski zaledwie na tydzień opuścił podium, by 10. kwietnia ponownie na nim stanąć - tym razem na najniższym jego stopniu na dystansie maratonu, podczas zainaugurowanego w Szczecinie cyklu Gryfmaraton 2011.

REKLAMA

Udanie również zaprezentowali się w tych zawodach pozostali nasi zawodnicy zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Wyniki barlineckich kolarzy:

Maraton (70 km):
3. miejsce w kat. M-4 - Roman Grzemski
10. miejsce w kat. M-3 - Radosław Poździk

Trzydziestka (35 km):
5. miejsce w kat. M-4 - Jacek Stalmach
8. miejsce w kat. M-4 - Edward Hołowczak
19. miejsce w kat. M-2 - Przemysław Skałecki

Gryfmaraton 2011

Kolejny weekend to bardzo prestiżowa impreza organizowana przez Czesława Langa Skandia Maraton w Chodzieży, w której ponownie znakomicie zaprezentował się duet Jaroszonek-Grzemski. Andrzej Jaroszonek triumfował w kategorii M-5 na dystansie Grand Fondo (84 km), natomiast Roman Grzemski zajął 3. miejsce w kat. M-4 na dystansie Medio (54 km).

Skandia Maraton

Tymczasem już w najbliższy wtorek 03.05.2011 r. odbędzie się MTB Barlinek 2011, na który Organizacja Przedsiębiorców Barlineckich oraz Barlinecka Grupa Kolarska serdecznie zapraszają wszystkich amatorów kolarstwa: i tych bardziej zaawansowanych (dystanse Giga - 70 km, oraz Mega - 45 km) oraz mniej zaawansowanych zawodników (dystans Gryfik - 10 km). Tegoroczne zawody odbywają się w tym roku w ramach cyklu Wielkopolskiej Ligi Masters. Zgłoszenia oraz więcej informacji.  

R.P.

THULE CUP Gniezno 2011

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.