pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Turniej Piłki Nożnej
Po raz drugi trenerzy środowiskowi, Andrzej Perske i Marek Kurzawski, zorganizowali Majowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku, przy ulicy Leśnej, „Piłkarska Majówka”. W tym roku wzięło w nim udział pięć drużyn. Policjanci, Urzędnicy, Przedsiębiorcy, Strażacy i Mieszkańcy.

 

Grano systemem każdy z każdym. Mecz trwał 12 minut. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że pierwsze miejsce przypadło drużynie Przedsiębiorców. Na miejscu drugim uplasowali się Policjanci. Miejsce trzecie wywalczyli Urzędnicy. Miejsce czwarte, Mieszkańcy. Miejsce piąte, Strażacy.

REKLAMA

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Piotra Ubermana. Najlepszym bramkarzem, Sławomira Króla. Puchar przechodni, za pierwsze miejsce ufundował GBS Bank. Drugi raz trafił do Przedsiębiorców. Puchar za miejsce drugie ufundowała dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1, Lidia Kulczycka Perske. Fundatorem pucharu za miejsce trzecie był BOK Panorama. Organizatorem turnieju było PG nr 1 i trenerzy środowiskowi.
Js

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.