pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Turniej Piłki Siatkowej
Po raz dwunasty rozegrano Turniej Echa Barlinka w Piłce Siatkowej, ale po raz pierwszy został on zorganizowany na powietrzu, a nie jak do tej pory bywało w hali sportowej. 30 kwietnia na kompleksie sportowym „Moje Boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.

 

Siatkarze walczyli o puchar ufundowany przez redaktora naczelnego „Echa Barlinka” pana Andrzeja Rudnickiego. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny z terenu Barlinka, niestety z przyczyn niezależnych od organizatorów nie dojechała zaproszona ekipa „Bielika” Barnówko. Mimo niekompletnego składu walka w każdym meczu była niezwykle zacięta, a oprócz przeciwnika siatkarze musieli się zmagać z dodatkowym rywalem jakim był silny tego dnia wiatr.

W turnieju padły następujące rezultaty:
Bosman Barlinek – Czarni Barlinek 1 – 2,
Bosman Barlinek – Korona Barlinek 0 – 2,
Czarni Barlinek – Korona Barlinek 2 – 1.

Puchar redaktora naczelnego „Echa Barlinka” zdobyła drużyna Czarnych Barlinek, drugie miejsce i puchar ufundowany przez przedsiębiorcę pana Sylwestra Kalotę wywalczyła ekipa Korony. Trzecie miejsce i puchar radnego Rady Miejskiej w Barlinku pana Cezarego Michalaka przypadł  Bosmanowi Barlinek. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Pawła Dryszla z drużyny Czarnych, a nagrodę ufundował portal internetowy „ebarlinek”.

REKLAMA

Podsumowania rywalizacji sportowej i uroczystego wręczenia pucharów dokonał prezes Towarzystwa Miłośników Barlinka pan Krzysztof Komorowski. Turniej zorganizowali trenerzy środowiskowi: Patryk Grandys i Jarosław Bednarek oraz Towarzystwo Miłośników Barlinka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Barlineccy Sympatycy Piłki Siatkowej.

J.B.

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.