pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Zapraszamy na mecz
Przed zespołem Pogoni Barlinek ostatni w tym sezonie wyjazd w rejon północnej Polski. Poprzednie wyjazdy na Kaszuby kończyły się fiaskiem i do Barlinka nie udało przywieźć nawet punktu. Czy ta zła passa zostanie przełamana w Wejherowie przekonamy się w najbliższą sobotę.

Aby na koniec sezonu uplasować się na trzeciej pozycji w tabeli Pogoń nie może tego meczu przegrać. Obecnie w zespole Gryfa występuje były nasz zawodnik Bartosz Tatarczuk. Ciekawostką jest miejsce rozgrywania tego spotkania. Obiekt, na którym występują wszyscy zawodnicy klubu Gryf Wejherowo jest jednym z najpiękniej położonych stadionów piłkarskich w Polsce. Jego miejsce, które to od prawie 90 lat znajduję się wśród pięknym lasów na Wzgórzu Wolności w Wejherowie. Jego budowę rozpoczęto w 1924 roku, natomiast zakończono w 1927, pierwotnie miała to być strzelnica dla wejherowskich wojskowych. Stadion otaczają piękne wzgórza i Kalwaria Wejherowska, która słynna jest w naszym kraju. Aby dojść na stadion kibice i sympatycy Gryfa Wejherowo muszą pokonać ponad 100 schodów, jednak jest również możliwość dostania się na obiekt transportem samochodowym.

REKLAMA

Wejherowski Klub Sportowy Gryf Orlex Wejherowo . Rok założenia 1921. Barwy żółto – czarne. Prezes Rafał Szlas. Trener Grzegorz Niciński.

W rundzie jesiennej Pogoń – Gryf 1:0 bramka Bartosz Barandowski.

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.