niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
Image
Grand Prix w Piłce Siatkowej
Dnia 5 czerwca po raz ósmy zainaugurowano Grand Prix Barlinka w Piłce Siatkowej Plażowej. Tradycyjnie pierwszy turniej odbył się na boisku Ośrodka Szkolenia i Wychowania  OHP w Barlinku, gdzie siatkarze zagrali o puchar kierownika tej placówki.

 

W gorące niedzielne przedpołudnie do rywalizacji przystąpiło dziesięć par. Turniej rozegrano systemem „brazylijskim” – po dwóch porażkach zespół odpada z dalszej gry. Zawody wygrała para „Amatorka” w której zagrali doświadczeni zawodnicy Artur Łuba i Paweł Sip. Para ta zagrała ze sobą po raz pierwszy po trzyletniej przerwie ale nie przeszkodziło jej to w odniesieniu kompletu zwycięstw. W finale spotkali się z „Walecznymi” (J. Bracki, P. Dryszel) pokonując ich 21 - 16. W meczu o trzecie miejsce zagrał triumfator grand prix z przed roku drużyna „Bracia” (K. Michalak, M. Michalak) z ekipą „Bez Ciśnień” (A. Strembicki, R. Panasiuk). Przy stanie 19 – 13 dla „Braci” kontuzji doznał Andrzej Strembicki i spotkanie nie zostało dokończone, a trzecie miejsce przypadło „Braciom”. Okolicznościowe puchary najlepszym parom wręczył kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku pan Stanisław Mitręga. 

REKLAMA

Następny turniej odbędzie się 26 czerwca na plaży miejskiej, gdzie siatkarze rywalizować będą o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka pana Dariusza Zielińskiego. Całe Grand Prix 2011 objęte jest patronatem Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa Oddział Szczecin - głównego sponsora rozgrywek. Serdeczne podziękowania Barlineccy Sympatycy Piłki Siatkowej kierują w stronę kierownika OSiW OHP za udostępnienie boiska oraz ufundowanie pucharów w pierwszym tegorocznym turnieju. Jarek B.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.