pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Grand Prix w Piłce Siatkowej
Dnia 5 czerwca po raz ósmy zainaugurowano Grand Prix Barlinka w Piłce Siatkowej Plażowej. Tradycyjnie pierwszy turniej odbył się na boisku Ośrodka Szkolenia i Wychowania  OHP w Barlinku, gdzie siatkarze zagrali o puchar kierownika tej placówki.

 

W gorące niedzielne przedpołudnie do rywalizacji przystąpiło dziesięć par. Turniej rozegrano systemem „brazylijskim” – po dwóch porażkach zespół odpada z dalszej gry. Zawody wygrała para „Amatorka” w której zagrali doświadczeni zawodnicy Artur Łuba i Paweł Sip. Para ta zagrała ze sobą po raz pierwszy po trzyletniej przerwie ale nie przeszkodziło jej to w odniesieniu kompletu zwycięstw. W finale spotkali się z „Walecznymi” (J. Bracki, P. Dryszel) pokonując ich 21 - 16. W meczu o trzecie miejsce zagrał triumfator grand prix z przed roku drużyna „Bracia” (K. Michalak, M. Michalak) z ekipą „Bez Ciśnień” (A. Strembicki, R. Panasiuk). Przy stanie 19 – 13 dla „Braci” kontuzji doznał Andrzej Strembicki i spotkanie nie zostało dokończone, a trzecie miejsce przypadło „Braciom”. Okolicznościowe puchary najlepszym parom wręczył kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku pan Stanisław Mitręga. 

REKLAMA

Następny turniej odbędzie się 26 czerwca na plaży miejskiej, gdzie siatkarze rywalizować będą o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka pana Dariusza Zielińskiego. Całe Grand Prix 2011 objęte jest patronatem Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa Oddział Szczecin - głównego sponsora rozgrywek. Serdeczne podziękowania Barlineccy Sympatycy Piłki Siatkowej kierują w stronę kierownika OSiW OHP za udostępnienie boiska oraz ufundowanie pucharów w pierwszym tegorocznym turnieju. Jarek B.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.