sobota 26 listopada 2022r.   imieniny: Delfin, Konrad, Sylwester

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
Image
Ostatni mecz w sezonie
Piłkarze III ligi Bałtyckiej w najbliższą sobotę 18 czerwca zakończą rozgrywki w sezonie 2010/2011. Pogoń Barlinek ostatni mecz rozegra w Koszalinie z miejscowa Gwardią, z którą ulegli jesienią w Strzelcach Kraj. aż 0:4. Oba zespoły znają się ze sobą bardzo dobrze. W poprzednim sezonie grając w IV lidze Pogoń i Gwardia podzieliły się punktami zwyciężając swoje mecze wyjazdowe.

Nie mamy nic przeciwko temu, aby historia się powtórzyła i piłkarze z Barlinka zwyciężyli w Koszalinie.
Początek meczu obligatoryjnie wyznaczono na godz. 17.30.

REKLAMA

Klub sportowy Gwardia Koszalin. Barwy czerwono - biało – niebieskie. Prezes Jarosław Burzak, Trener Mirosław Skórka. Strony internetowe: gwardia.koszalin.pl i gwardiakoszalin.futbolowo.pl
W rundzie jesiennej Pogoń – Gwardia 0:4. Bramki Nowacki 3, Łożyński 1. Krzysztof Strzemecki

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.