pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Ostatni mecz w sezonie
Piłkarze III ligi Bałtyckiej w najbliższą sobotę 18 czerwca zakończą rozgrywki w sezonie 2010/2011. Pogoń Barlinek ostatni mecz rozegra w Koszalinie z miejscowa Gwardią, z którą ulegli jesienią w Strzelcach Kraj. aż 0:4. Oba zespoły znają się ze sobą bardzo dobrze. W poprzednim sezonie grając w IV lidze Pogoń i Gwardia podzieliły się punktami zwyciężając swoje mecze wyjazdowe.

Nie mamy nic przeciwko temu, aby historia się powtórzyła i piłkarze z Barlinka zwyciężyli w Koszalinie.
Początek meczu obligatoryjnie wyznaczono na godz. 17.30.

REKLAMA

Klub sportowy Gwardia Koszalin. Barwy czerwono - biało – niebieskie. Prezes Jarosław Burzak, Trener Mirosław Skórka. Strony internetowe: gwardia.koszalin.pl i gwardiakoszalin.futbolowo.pl
W rundzie jesiennej Pogoń – Gwardia 0:4. Bramki Nowacki 3, Łożyński 1. Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.