pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
BAF w Słubicach
W dniu 26.06.2011 zawodnicy oraz trenerzy Barlineckiej Akademii Futbolu gościli w Słubicach, na zaproszenie tamtejszego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Polonia” Słubice. Swoje mecze rozgrywali chłopcy z roczników: 2004, 2003, 2002 oraz 2001.

Był to tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian chłopców zrzeszonych w naszej Akademii, którzy trenują od 3 miesięcy. Każda drużyna rozegrała 4 mecze z rówieśnikami ze Słubic. Wyniki nie były tu najważniejsze, lecz możliwość konfrontacji z inną drużyną. Miłą niespodzianką było spotkanie z trenerem reprezentacji Polski do lat 16, panem Marcinem Dorną. Życzył on chłopcom owocnych treningów, niemalejącego zapału oraz wyraził chęć spotkania z nimi, za parę lat w szeregach drużyny narodowej. Jak się okazało pan Marcin wykazał się niezłą wiedzą na temat barlineckiej piłki, gdyż był kiedyś trenerem drużyn dziecięcych w Lechu Poznań i miał możliwość pracy z obecnym zawodnikiem „Kolejorza”, reprezentantem Polski, Marcinem Kikutem.

REKLAMA

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować rodzicom, którzy tak licznie, mimo dalekiego wyjazdu, stawili się na boisku w Słubicach. Na pewno ich obecność pomogła chłopcom w ich pierwszym występie oraz złagodziła tremę, którą można było wyczuć u niektórych z nich. Dziękujemy również działaczom i trenerom „Polonii” Słubice, za miłe przyjęcie, mamy nadzieję na przyszłą, owocną współpracę.

MP

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.