niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
Image
BAF w Słubicach
W dniu 26.06.2011 zawodnicy oraz trenerzy Barlineckiej Akademii Futbolu gościli w Słubicach, na zaproszenie tamtejszego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Polonia” Słubice. Swoje mecze rozgrywali chłopcy z roczników: 2004, 2003, 2002 oraz 2001.

Był to tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian chłopców zrzeszonych w naszej Akademii, którzy trenują od 3 miesięcy. Każda drużyna rozegrała 4 mecze z rówieśnikami ze Słubic. Wyniki nie były tu najważniejsze, lecz możliwość konfrontacji z inną drużyną. Miłą niespodzianką było spotkanie z trenerem reprezentacji Polski do lat 16, panem Marcinem Dorną. Życzył on chłopcom owocnych treningów, niemalejącego zapału oraz wyraził chęć spotkania z nimi, za parę lat w szeregach drużyny narodowej. Jak się okazało pan Marcin wykazał się niezłą wiedzą na temat barlineckiej piłki, gdyż był kiedyś trenerem drużyn dziecięcych w Lechu Poznań i miał możliwość pracy z obecnym zawodnikiem „Kolejorza”, reprezentantem Polski, Marcinem Kikutem.

REKLAMA

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować rodzicom, którzy tak licznie, mimo dalekiego wyjazdu, stawili się na boisku w Słubicach. Na pewno ich obecność pomogła chłopcom w ich pierwszym występie oraz złagodziła tremę, którą można było wyczuć u niektórych z nich. Dziękujemy również działaczom i trenerom „Polonii” Słubice, za miłe przyjęcie, mamy nadzieję na przyszłą, owocną współpracę.

MP

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.