pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Chemik lepszy od Pogoni
Kolejny mecz na własnym (nowym) boisku i kolejna porażka. Tym razem lepszą drużyną okazał się Chemik Police, który pokonał gospodarzy 3:1. Gra naszej drużyny tylko trochę była lepsza od meczu środowego, z Lechią II Gdańsk. Ale podkreślam, tylko trochę i to momentami.

  

Znowu zabrakło woli walki, nie licząc początku drugiej połowy, i scenariusza, co zrobić, żeby mecz wygrać. W przerwie meczu na murawę wyszli bardzo młodzi zawodnicy z Barlineckiej Akademii Futbolu i Wichra Przelewice. W tym meczu widać było walkę i chęć strzelania bramki. Padła jedna, dla Przelewic.
Js

REKLAMA

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.