pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
Image
Zagrali po raz trzynasty
Już po raz trzynasty Towarzystwo Miłośników Barlinka przy współpracy z Barlineckimi Sympatykami Piłki Siatkowej zorganizowało turniej siatkarski o puchar redaktora naczelnego „Echa Barlinka” pana Andrzeja Rudnickiego. Dnia 19 lutego w sali sportowej ZSP nr 1 do rywalizacji o główne trofeum przystąpiły trzy drużyny: obrońca tytułu z ubiegłego roku – Czarni, oraz Delta Barlinek i ZSP nr 1 Barlinek.

W pierwszym spotkaniu doświadczona ekipa Delty pokonała młody zespół ZSP 3-0 (20,18,16). Uczniowie z „Górki” jedynie w pierwszm secie nawiązywali równorzędną walkę z rywalami. Pozostałe sety były bez historii i bez problemu padły łupem zawodników Delty.

Drugi mecz, gdzie spotkał się obrońca tytułu Czarni z ZSP nr 1 okazał się najbardziej zaciętym pojedynkiem dnia. Młodzi siatkarze z ZSP przebudzili się i zaczeli grać na miarę swoich możliwości. Pierwsze dwa sety wygrywają do 23 i 16. W trzeciej odsłonie Czarni prowadzeni przez niestrudzonego Jacka Brackiego łapią oddech i po emocjonującej końcówce wygrywają 27-25. Czwarty set to dominacja siatkarzy ZSP, którzy uzyskali przewagę od początku seta i nie pozwolili sobie jej wyrwać odnosząc zwycięstwo 25-21 i w całym meczu 3-1.

REKLAMA

Ostatni mecz to łatwa wygrana Delty, która rozbija zespół Czarnych 3-0 (13,22,11) i zapewnia sobie zwycięstwo w całym turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Patryk Bil z ZSP nr 1 Barlinek.
Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują dyrekcji Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku za udostępnienie sali sportowej na potrzeby turnieju.

B.J.
 
Tabela końcowa:
                                         pkt             sety
1. Delta Barlinek             6               6-0
2. ZSP nr 1 Barlinek       3               3-4
3. Czarni Barlinek           0               1-6

Drużyny wystąpiły w następujących składach:
Delta Barlinek: Andrzej Strembicki, Krzysztof Sałagan, Piotr Jałowicki, Artur Łuba, Marcin Grzelczyk, Sylwester Kalota, Jarosław Bednarek.
ZSP nr 1 Barlinek: Krzysztof Michalak, Marcin Michalski, Patryk Bil, Bartosz Pitura, Paweł Łuba, Paweł Kubacki, Jakub Sępiński.
Czarni Barlinek: Jacek Bracki, Robert Dzwonnik, Jarosław Wojdyła, Krzysztof Osiński, Paweł Dryszel, Mateusz Paluch.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.