pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Ostatnia kolejka w III lidze
Ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej piłkarze III ligi Bałtyckiej już jutro zakończą rozgrywki ligowe w sezonie 2011/2012. W najciekawszym meczu Gryf Wejherowo podejmie na własnym boisku Orkana Rumia i jeśli wygra awansuje do II ligi, inny wynik sprawi, że do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje zespół z Rumi. 

Zespół Pogoni Barlinek jest bliski powtórzenia wyniku z poprzedniego sezonu i zajęcia 6 miejsca w końcowej klasyfikacji. Żeby tak się stało wystarczy zremisować w jutrzejszym meczu z Koralem Dębnica.

REKLAMA

Podopieczni trenera Krzysztofa Knychały nie zamierzają jednak zadowolić się remisem i na murawę wybiegną z myślą odniesienia zwycięstwa, a  najskuteczniejszy strzelec barlineckiej drużyny Tomasz Bejuk  będzie chciał przynajmniej raz pokonać bramkarza Korala, aby samodzielnie usiąść na tronie króla strzelców III ligi grupy Bałtyckiej.  Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy ul. Sportowej w Barlinku. Początek zawodów wyznaczono obligatoryjnie na godz. 17.00, a arbitrem meczu będzie Pan Tomasz Lisowski.

Gminny Klub Sportowy Koral Dębnica. Data założenia 2000r Barwy żółto –niebieskie. Prezes Józef Szufrajda, trener Łukasz Pietraszak. W rundzie jesiennej Koral – Pogoń 1:0 bramka Damian Adamczyk.

Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.