pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Czas na pojedynek z liderem
W środę 29 maja o godz. 17.00 na stadionie im. B. Bagińskiego w Barlinku w zaległym meczu o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej miejscowa Pogoń zmierzy się z aktualnym liderem i głównym kandydatem do awansu drużyną Błękitnych Stargard Szczeciński. Spotkanie miało odbyć się pierwotnie 23 marca, ale zostało przełożone ze względu na zalegający na murawie śnieg.

Jesienią zespół z Barlinka niespodziewanie wygrał w Stargardzie 3:0 zaskakując wszystkich znawców futbolu. Powtórzenie takiego wyniku w jutrzejszym pojedynku będzie niezmiernie trudne, ale możliwe do wykonania. Mimo, że Pogoń przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem pauzującego za czerwoną kartkę bramkarza Macieja Wolarka i kontuzjowanego Tomasz Bejuka to jest w stanie powalczyć o korzystny rezultat nawet z liderem. Wszystko w głowach i nogach naszych piłkarzy. Liczymy na ciekawy pojedynek piłkarski, na który zapraszamy kibiców z Barlinka i jak i ze Stargardu.

REKLAMA

Klub Piłkarski Błękitni Stargard. Barwy biało- niebieskie. Data założenia 18.05.1945r. Prezes Zbigniew Niemiec, Trener Krzysztof Kapuściński. Strony internetowe: blekitni.stargard.pl i blekitnistargard.futbolowo.pl           

Bilans ostatnich spotkań w III lidze:
06 listopada 2010 Błękitni – Pogoń 3:1 Tomasz Pustelnik, Robert Gajda, Tomasz Kubicki  - Kacper Stukonis
11 czerwca 2011 Pogoń – Błękitni 1:1 Tomasz Bejuk – Arkadiusz Wojciechowski
10 września 2011 Błękitni – Pogoń 1:1 Jarosław Piskorz -  Daniel Popiołek
14 kwietnia 2012 Pogoń – Błękitni  1:1 Michał Świercz – Ariel Wawszczyk
25 sierpnia 2012 Błękitni – Pogoń 0:3 Łukasz Aleksandrowicz 2, Rafał Świtaj  Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.