pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A

Jutro od wczesnych godzin rannych na ulicach naszego miasta i gminy Wolontariusze XXVII Finału WOŚP będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha.

Proszę wszystkich mieszkańców naszej gminy o szczodrość i wparcie. Bądźmy w tym dniu razem, niech nasze serca będą gorące i szczodre.

 

REKLAMA

 

Zapraszam Wszystkich na godzinę 17:00 do sali widowiskowej BOK ul. Podwale 9 na licytację przedmiotów i gadżetów WOŚP.

Zlicytujemy Fotel Burmistrza Barlinka!

Szef sztabu WOŚP
Piotr Stanisławski

WOŚP 2019 - PROGRAM >>>

View the embedded image gallery online at:
https://barlinek24.pl/wosp/11087-puszki-wydane#sigProId7d0c59ac10

 

barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież